| ButelieCuPetrol a întrebat:

Exista viata pe planeta Terra? Cica, s-ar zice ca exista...

Răspuns Câştigător
| Comy a răspuns:

Da.Dar mai bine nu mergi ca aia o sa bea toata viata din tine cu paiul

9 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

E p**a, zvonuri.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nu exista. poate doar spermatozoizii.

| lunarwolf a răspuns:

Există populație, însă încă nu s-a aflat dacă au creiere/inteligență.
Se zvonește pe la TeVe că ar fi niște creaturi cu bo*șe mari, obsedați de sex, femele cu fuste până-n cur și decolteuri până la buric și pitici porno.
Ohhh, I can't wait to go on this planet. Seems like they're are all my bros. b-)

| Yep a răspuns:

Cica acolo sunt numai tampiti...

| CoffeeTIME a răspuns:

Nu mai crede tot ce zic aia dupa marte tongue sunt invidiosi ca ei au viata pe marte. Lasa nu pune la suflet.

| KoKo56 a răspuns:

Minciuni ma! tu crezi tot ce vezi la TV?

| SmileToMe a răspuns:

Nu, cine si-a batut joc de tine?

| Rooooooooooxi a răspuns:

Ce fiinte groaznice si fara minte ar putea trai in acel loc plin de mizerii si de obsedati de justin gayber nu imi pot imagina
sper sa nu ne invadeze si pe noi acesti extrateresti
*isi ia paturica si ursuletul si se ascunde in debara*