| GodBlessYou a întrebat:

Exista viata pe terra?

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Vai Doamne, cum sa existe viata pe Terra, noi suntem niste mortaciuni.

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce intrebare-i asta? Tu unde traiesti, cumva pe Luna?

| Alex0194 a răspuns:

Alo? Terra? E cineva? Nu?! Chiar nu e?!? Nu se poate... iar a picat goagalul? crying Vai de nu trec eu la alt provider de net ca asta imi ia toate sursele de informare. Pai se poate? Si mai cer si atatia bani pentru niste servicii care nu prea le ofera. Cum mai pot afla eu acum care e Terra? Pai iti zic eu domnu martian: Nu va mai exista cand va ajunge mesaju meu catre tine... poate undeva dupa 2012 (sau va exista; cine stie). Si ca sa te convingi ca este de ce nu arunci tu o privire sa vezi daca pe planeta aia albastra din Calea Lactee (sau calea laptelui) are locuitori ori ba laughing. Terra= Pamant, locul unde locuim, sau nu locuim unii dintre noi, adica poate dumneavoastra domnule martian. (Scuze ca te-am luat asa dar e prea de tot sa nu stii ca Pamantul se mai numeste si Terra, deci dragi copii mai treceti si pe la scoala ca nu va strica)

| vladix a răspuns:

Nu cred. Savanti au zis ca este imposibil sa existe viata pe terra.

| thealchemist a răspuns:

Nu. toti au murit cu mult timp in urma, sunt numai dovezi arheologice, poti sa vezi pe Discovery ca a disparut orice urma de viata. terra e pustie acum, nu sunt plante, animale, si nici vorba de viata inteligenta, asa cum dovedeste chiar intrebarea ta.

| lolo23 a răspuns:

Pai noi traim pe terra ( Pamant )

laughing

| Locre a răspuns:

Exista intrebare mai cretina?!

| GodBlessYou explică:

A fost o ironie... da ce sa mai straight face

| emm a răspuns:

Aa, tu traiesti sau nu?
terra=pamant, adica planeta noastrabig grin
deci, da, existalaughing

| KillAWolf a răspuns:

Ma neghiobule tu unde traiesti? Esti cumva martian? Stii ce inseamna terra? Si cica se duce de rapa Romania...

| Drums a răspuns:

Normallaughing

| Drums a răspuns:

Ce intrebare fainalaughing

te pupA ONA laughing

tu esti mort?

| Chrystyne a răspuns:

Pfff... cea mai stupida intrebare pe care am auzit'o!
Da u chiar nu stii nimic?
Evident ca nu exista viata pe Terra, devreme ce tu te consideri mort... oh go on

| ionutk9 a răspuns:

Ma nu stiu dar exista prostiwinking terra oricum e mare incap multi

| blairelovesmusic a răspuns:

Cea mai troll întrebare posibilă de pe acest site laughing

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Esti prost nu?

| SockyQ a răspuns:

Eii,in intrebarea ta e o intreeaga filozofie.
Daca pui aceasta intrebare unora,raspund clar: "DA,noi ce suntem?"
Daca o pui altora,ar spune "Putini, prea putini".
Asa gandesc eu. De ce?
Daca luam al rand faptele facute de noi nu ne putem numi oameni (locuitori ai Terrei).
Dar, teoretic vorbind (laughing) da!

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Da normal laughing)laughinglaughing))))
Planeta noastra se numeeste terra rolling on the floor
Primesc fundita`hee hee?

| Georgycka a răspuns:

Da, noi traim pe terra.