| Ahla a întrebat:

Fac nunta si va invit pe toti! laughing Dar,

Cine's nasii?

Domnisoarele si cavalerii de onoare?

Daca nu va oferiti de buna voie si nesiliti de nimeni, va numesc eu! laughing

P. S. Eu, cu cine ma marit? confused

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă rămâneai cu poza aia sexoasă de alaltăieri, stăteau deja în coadă după tine. Dar acum, fără cătuşe şi cu gemeni, cine te mai ia? Greu mai găseşti un curajos disponibil...

Da' ce, nuntă fără mire nu se poate? Chef să fie, că în rest...batting eyelashes

Hai, (n)u(i)meşte-mă, să te văd!

NOname
| NOname a răspuns:

La botez când mă chemi?batting eyelashes

| LoL a răspuns:

Eu sunt cea care aduce tortul!

ti-am si gasit unul potrivit http://t0.gstatic.com/......tp?/images

| Pralină a răspuns:

Uuu, nunta!
Intrebarea ar putea fi: cine e norocosul?
Dar dupa standarde vad ca iar trebuie sa-ti platesc un actor...

| ViezurE a răspuns:

Daca ai tate mari pot fi eu sot... TATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE hahahahaha*Fata de nebun*

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pot sa fiu cavaler de onoare? smug (chiar daca sunt fata tongue)

| 3rdWW a răspuns:

Te mariti singura.
Crede-ma, am facut asta de 100 de ori si e tot mai funny.

| AlQaeda a răspuns:

AlQaeda e cam disponibil whistling

Pe post de baiatu' cu apa ( la nunta cica laughing )
daca nu ma pui baiatu cu apa pot fi Dexter?batting eyelashes

| AlQaeda a răspuns:

@Ahla sunt foarte disponibil laughing.
Deci? pana la urma ce m-ai numit? devil

| pisoias a răspuns:

Da cu banul.

| LolNope a răspuns:

Eu sunt nasa.
Cine e nasul?

| Zendaa a răspuns:

Daca tot ALQaeda e baiatul cu apa eu sunt fata cu florile...
De ce?
Vad ca exista asa cevabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| MenInShadow a răspuns:

Eu o sa cantlaughing promit ca nu las nici un geam, pahar, timpan sau altceva intreglaughingam o voce de privighetoare chinuita in rotile unui stivuitor stricat care face un zgomot asurzitorlaughingrolling on the floor

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Domnisoara de onoaree domnisora de onoareeee domnisoara de onoareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| OtvloveR a răspuns:

Eu pot fii-femeie de servici,nasu',socru' mare, cavaleru' de onoare, frumosul la care se holbeaza toate fetele si amantu'.
Love sex...laughing)

| Pajurã a răspuns:

Eu sunt invitat doar ( Haaaaallllleeeeeaaaallllaaaaa ).

| Ahla explică:

@AlQaeda, mi se pare mie, sau nu esti chiar atat de disponibil pe cat vrei sa pari? confused

@ღწʛყოǻწღ, eu stii dar, tu nu stiu laughing

Acum serios, am zis ca daca nu va numiti voi singuri, va numesc eu? Ceva, ceva tot stiu.hee hee. shhhhhhh

| Ahla explică:

@schobmaN, rolling on the floor inca nu m-am maritat dar, mi-am gasit amant!

| Ahla explică:

@AlQaeda, pana acum nimic. Te numesti tu singur. Eu as fi profitat de ocazie, ca tot mi-ai raspuns primul... Deci?batting eyelashes

| condemnedAntagonist a răspuns:

laughing faci nunta da nu stiu cu cine sa te mariti? laughing