| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, peste cateva zile voi participa la o nuntă.
Nu, nu ma marit eu. Voi fii domnisoara de onoare. Ce trebuie sa fac ca domnisoara de onoare? (Precizez ca va fi o nunta traditionala oseneasca)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
De obicei, domnisoara de onoare are grija de miresica si sa puna flori in pieptul invitatilor.
Dar daca nunta este de fite, banuiesc ca se vor face repetitii inainte de nunta, mai ales ca in Oas nuntile sunt cu traditii si se respecta.
Ia legatura cu mirii si vezi ce pretentii are mireasa.
http://mirese.kudika.ro/......noare.html
Intereseaza-te la fetele care au mai participat la astfel de evenimente.
O seara buna si
Un an nou fericit :)

| R0R0 a răspuns (pentru caramela):

Multumesc foarte mult!
O seară buna si un an nou fericit si tie! happy

1 răspuns: