| anonim_4396 a întrebat:

"Femeilor le plac barbatii tacuti pentru ca au impresia ca le asculta."
Ce credeti?big grin

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Trăiesc un caz fericit: nici eu și nici ea nu vorbim! La ce bun să vorbești când ai sex?

nony
| nony a răspuns:

Femeilor le plac barbatii tacuti pentru ca nu au concurentawinking

| Alyra a răspuns:

Ar..fi o ideehee hee

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Hm....de ce mi-ar placea un mut?

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu´s de acord!
N-o sa vezi tu nici o femeie sa se indragosteasca de unu care nu zice nimic...
Asa ca: keep talking!winking

| DeeaMarry a răspuns:

Nu sunt de acord.
Nu imi plac baietii tacuti.
Plus ca daca tace nu inseamna neaparat ca ma asculta.

| BiuL a răspuns:

Depinde. Se intampla de multe ori sa stau la povesti cu un barbat si el sa tot vorbeasca bla bla bla ca o moara stricata si eu ma intreb omu` asta chiar nu e deloc interesat de mine sau chiar asa de mult vrea sa ma impresioneze de nu tace naibii un pic sa-mi exprim si eu parerea un pic laughing

| Marct a răspuns:

De fapt nu e deloc asa. Femeilor le plac barbatii care le fac sa rada si sa se simta admirate. Cei care sunt vii. Cei tacuti nu prea sunt asa.

| Rosimina a răspuns:

Aiurea straight face nu gandesti bine laughing