| RayKzor51 a întrebat:

Femeilor le plac barbatii tacuti si misteriosi?
sau trebuie sa fii mereu fericit, vorbaret si amuzant ca sa te placa?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Femeile cauta barbati frumosi si cu bani, ca ele vor sa colinde europa, nu tîrgul din colentina cu acelasi nume, ci țari ca Germania, Spania Franta etc, si pentru a putea avea o femeie ai nevoie de bani sa i faci ei toate mofturile, unele nu vor sa munceasca vor sa cheltuiasca banii tai, deci trebuie sa îi ai, sa i dai cardul tau pe mînă sa cheltuiasca ea la shopping 1000 lei pe zi. Ai acesti bani? Deci doar pentru cumpăraturi are nevoie de 1000 lei, deci tu ar trebui sa ai un salariu de 3000 de euro ca sa i faci ei toate placerile.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer un barbat tacut, misterios si inteligent, decat un bufon egocentric care face glume si se vrea sa fie intotdeauna in centrul atentiei, vorbind non stop.

| sierra1 a răspuns:

Dacă misterul (in engleză - domn=mister) e tăcut și serios la volanul unei limuzine tari-de-tot sau in pragul viloiului lui, nu, nu trebuie să fie vorbaret si amuzant. O să te placă in draci așa cum ești

| Crackman a răspuns:

Ca sa fii misterios și tăcut trebuie sa arăți bine dacă nu te vede ciudat sau ignorat
De obicei cea mai buna varianta este sa ai vibe bun pentru ca asta vor femeile sa aibă o emoție sa fie și ele din chestia aia ce ele nu au.

| Justme1997 a răspuns:

Daca nu este si ea la fel de tăcută și misterioasă, ca atunci stați si va uitați în liniște unul la altul ca proștii. Nu recomand experiența