| Isulik336k a întrebat:

E adevarat ca femeilor le plac barbati mai tacuti? De ce?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Foarte adevarat. Femeilor le plac barbatii tacuti pentru ca au impresia ca le asculta.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate stiu eu le plac mai mult cei care le da mura-n gura. Daca e sa fie una care vrea sa comande la barbat atunci se considera ca ii place sa fie tacut.

| SarahMaria a răspuns:

Din punctul meu de vedere. nu cred ca este ok ca baiatul sa taca si sa asculte ce-i spune fata! In niciun caz nu as umbla cu un astfel de baiat! Din contra, sunt de parere ca baiatul trebuie sa fie comunicativ, sa stie in schimb cand sa intervina intr-o discutie! Nu sa taca si sa astepte ordine de la o fata!

| Rebecca009 a răspuns:

Barbatul ideal = P.a mare, ciocu` mic

| Rebecca009 a răspuns:

Era o gluma...

| Aurelian0709 a răspuns:

Femeilor le plac barbatii care nu au nici un cuvant de spus in fata lor. Vor sa fie autoritare si sa fie totul ca ele. "sa ia barbatul de prost intr-un cuvant"

| xKarinn a răspuns:

Femeilor le plac barbatii mai tacuti deoarece natura femeii este autoritara, vorbareata, detinatoare de control. De asta daca vrei sa cucereti o femeie tebuie sa o asculti si sa nu o judeci. Femeile adora sa detina controlul plus ca ele se bazeaza pe fraza " daca taceai, filozof ramaneai ". Aici depinde de firea ficaruia, dar de obicei femeilor le plac oamenii destepti care vorbesc clar si rar, foarte putin dar foarte bine. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?