| anonim_4396 a întrebat:

Femeilor le plac barbatii grasi?

15 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Femeile vor un barbat care sa arate bine si sa aiba farmec, cu bani si care sa le asigure succesul. Daca ai bani si esti gras, o sa iti reproseze ca nu esti destul de atractiv pentru ele. In schimb daca arati bine si ai farmec trebuie neaparat sa le asiguri si un confort altfel iar o sa iti reproseze.

| 愛日本 a răspuns:

Da, cei graşi la portofel.batting eyelashes

| thelastc a răspuns:

Nu

| oanard174 a răspuns:

Nu gras,umflat cu pompa, un pic facut, nici schelete nici tanc rusesc.

| Leon a răspuns (pentru oanard174):

Adica asa ca minehee hee

| OanaVlad a răspuns:

In general nu dar depinde de comportamentwinking

| spike625 a răspuns:

Doar femilor grase le plac barbatii grasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu imi plac baieti slabi. bine cei lucrati la sala cred ca sunt visul oricarei fete.
eu ador baieti plinuti sunt foarte dulci... pentru mine una nu conteaza cum arata ci cum se poarta el cu mine
:*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,cred.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma bucurhappy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te si cred, pardon.

| Andutza2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Razvan sinceră să fiu niciodată nu m-am uitat şi nu o să mă uit la modul în care arată un bărbat pentru că aspectul lui fizic este doar un ambalaj, un exterior care la un momendat va dispărea.Esenţa şi valoarea sa întotdeauna va sta în sufletul său şi niciodată în banii sau fizicul său.

| anonim_4396 explică (pentru Andutza2012):

Eeee nu.

| AditZuKy a răspuns:

In general,fetelor si femeilor le plac barbatii musculosi, moderati(nici prea slabi, dar nici prea grasi). Insa depinde ce doreste femeia respectiva dar 905 dintre cazuri, femeilor nu le plac barbatii grasi.

| StreetArtist a răspuns:

Nu prea cred