| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am o intrebare pentru voi: ce faceti cand e momentul pentru un part si baiatul e cu voi?

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))

vai,nu creddd

| NoName0x0 a răspuns:

laughing)))))))))))) ne abtinem, asa cum face un om normal laughing))))))))))))) Trolule straight face!

| Bacanu_Cristi_1980 a răspuns (pentru NoName0x0):

Si daca nu poti sa te abtii? nu e mai bine sa incerci sa fii singura sau sa-ti ceri scuze dupa?

| NoName0x0 a răspuns (pentru Bacanu_Cristi_1980):

Pe bune? Aia chiar era o intrebare serioasa? Pai de ce ai mai pus.o daca stii deja raspunsul? Pe TPU nu s.a inventat categoria "Intrebari retorice" :*

| DelphhiN a răspuns:

Ii spui sa si bage degetele in ochi si tu iti faci treaba. Doamne ce intrebari laughing ce ai putea sa faci?