| Robytzu2011 a întrebat:

Fiti atenti:Care e diferenta dintre a umfla o femeie si a umfla o bicicleta?thinking

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Poţi să umflii o femeiebig grin
Şi poţi s-o faci sa plutească.
Îi bagi un tub cu heliu in c*r şi se umflă.se umflă... până e bună bună.

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Diferenta e ca aman2 sunt la fel de fumate ca si intrebarea ta.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmmm,as vrea sa te vad cum poti umfla o femeie., ca n-am mai auzit de chestia asta pana acum.

ps:in final poate femeia sa si pluteasca?

| MyObsession a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Poţi să umflii o femeiebig grin
Şi poţi s-o faci sa plutească.
Îi bagi un tub cu heliu in c*r şi se umflă.se umflă... până e bună bună.

| Dash a răspuns:

Bicicleta mai intai o umfli si apoi te sui pe ea... si o dai cuiva sa o calareasca de buna voie...

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu te mai gandi la prostii, IamTheSpider, nu te mai gandi, si aseara te-ai gandit, ganduri criminale...

| lalalalallll a răspuns:

Vă gândiți numai la femei.

| totGumã a răspuns:

Cum dracu' se umfla o bicicleta?
Poate o roasta sau.altceva!

| TheScamy a răspuns:

Nici una.Amandoua se umfla prin c*rbig grinFunda?smug

| DontHaveANamee a răspuns:

Fiţi atenţi : Care e diferenţa dintre un cocalar care îşi pierde timpu' pe un site cu oameni normali şi un ţăran care a descoperit netul?

You're a loser man, did you know that? Get a life kid. e_e

| Gumiţă a răspuns:

Pe bicicleta o umfli, apoi te sui pe ea, insa in cazul femeii...mai intai te sui pe ea, apoi o umfli.winking