| Flav a întrebat:

Frate, la cate bombe vad pe strada, m-am propus sa ma fac genist. E o meserie de succes? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care bombe, frate, ca-s numa' petarde?!

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In unele cazuri, e posibil sa nu poti eluda detonarea.

| hândel a răspuns:

Dacă eşti o răţuscă căreia-i place să înoate-n lighiane, atunci succesu-i de partea ta, în caz contrar, află că majoritatea acestor bombe au fost timpuriu detonate, şi ce vezi tu este superficial.

| Ana213 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa te faci lunetist daca le vezi doar si nu faci nimic in privinta asta. laughing
Ai grija totusi ca bombele sa nu se sparga in figuri in timp ce incerci sa le,, dezamorsezi" big grin

| Floreenofficial a răspuns:

Gandeste-te la alta meserie mai banoasa si mai de succes.winking

| NDY a răspuns:

Vezi ca mai sunt si femei in virsta! ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. este. daca stii sa le dezamorsezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul corect este "mi-am" propus... iar varianta favorabila ar fi sa inveti intai sa scrii corect :*