| Joker3134 a întrebat:

Ca genist cât timp nu ai bombe de dezamorsat, nu faci nimic? Sau faci antrenament cu dinamită reală?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea se joaca cu plastilina. Baga un fir legat de un ceas in ea si aleg firul pe care sa il taie... ca in filme.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu te gindesti un pic inainte sa debitezi astfel de enormitati?

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu i ai citit intrebarile? Eu cred ca are un soft care ii genereaza intrebarile, nu cred ca un om poate inventa ce scrie el.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Bine ca mi-ai zis, m-am uitat. Priceless! Multumesc mult pentru sugestie! Din pacate, oricit de incredibil ar parea pentru astia mai rasariti, indivizi ca el exista. Tone! Fii pe faza discutie distractiva avuta cu unul de-asta pe un chat...https://imgur.com/1P5ZE3u