| Diiiiaaaa a întrebat:

Hai sa facem o poveste doar din raspunsuri! Eu incep, voi continuati! Odata ca niciodata a existat un baiat cam prostut cu o mana si un picior

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

.ciunguuuuu`. Si ciungu` se taraste ca nu poate sa mearga...

| Diiiiaaaa explică:

A gasit pestisoru de aur si l-a mancat.A doua zi s-a trezit cu 2 maini si 2 pcioare dar fara par.

| Diiiiaaaa explică:

Buna frumoasa din povesti.vino ca stiu ca ma iubesti

| DariaSofia95 a răspuns:

Era mereu trist si suparat din aceasta cauza.pana cand, intr'o zi...

| marinteodora a răspuns:

Trist ca era chel sa ascuns in baie.Acolo venise fata de care era el indragostit si zise: