| GasaiYuno a întrebat:

Hai sa ne amuzam putin si sa folosim aceste cuvinte pentru a le folosi intr-o fraza propozitii rime orice: piscina, pisica, chiloti, prieten, bebelus, casa, vedeta si puteti sa mai puneti voi cateva Dau funda care ma amuza cel mai tare. si fara raspunsuri de genul: ce intrebare stupida sau altceva findca e pusa pe T/A!

Răspuns Câştigător
| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Prietenul meu se cunoaste cu o vedeta care are o casa cu piscina. Pisica umbla numai in chiloti, iar noaptea se intalneste cu un bebelus la coltul strazii.

| Magnifico a răspuns (pentru DanceWithTheLittleGirl):

"Pisica umbla numai in chiloti, iar noaptea se intalneste cu un bebelus la coltul strazii." prea tare laughing)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeta din casa este al meu prieten bebelus care daca vrea sa-si spele pisica o baga-n chiloti si sare-n piscina, la randul ei pisica il ia pe prietenul meu, care tin sa va amintesc ca este bebelus, de chiloti si-l arunca afara din piscina tooocmai in casa, toate astea pana cand se supara casa pe ei si il lasa pe bebelus, care tin sa va amintesc ca este prietenul meu, fara pisica in chiloti si-l arunca in piscina, la randul ei, pscina, se supara foarte tare pe pisica din chilotii prietenului meu, car nu stiu daca va aduceti aminte este bebekusi, o ia de coada si o tarnteste de peretele casei unde ramane lipit ca o vedeta pe un afis, mai vreti? whistling

| thefighter1 a răspuns:

Draga, tu chiar n-ai ce face?laughing

| Zipix a răspuns:

O pisica era sa cada din cer intr-o piscina nu stiu cum iar acolo de la inaltimea aia a vazut o casa si un bebelus. Prietenul ei i-a facut semn sa foloseasca chiloti de pe ea pe post de parasuta.

| ElenaCatalina1994 a răspuns:

Okcaisez?

Eu m-am dus cu-n bebelus pe langa piscina. Am vazut si o pisica plina cu vedete. Am mai stat si am mai plans pana ce trecu un bou cu chiloti in freza. Am vazut si un prieten plin de ciocolata. lala lala bend si am scrii aici o fraza