| s0ryNNell a întrebat:

Haideti ca e caldura afara! Haideti sa ne amuzam putin! Ziceti niste bancuri bune! Fundita apartine celui mai bun banc!

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Un motan se intalneste cu o vaca pe camp.
Vaca :
- Mai motanule, asa mic si deja ai mustata!
Motanu :
- Mai vaco si tu asa mare si fara sutien!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

6 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Erau o data 2 imparati, verde imparat si rosu imparat. daca ar fi existat si galben imparat va spuneam o poveste cu semaforulwhistling

| vortex12 a răspuns:

Imi primul rand poate la tine e frumos ca aici innorat si sta sa ploua:si bancul
Bula in armata

Generalul:Bula ce este patria, Bula nu stie

Generalul la un alt soldat:Vasile ce e patria

VAsile:mama mea

Generalul:bravo Vasile

Generalul il intreaba din nou pe Bula ce este patria

Bula :mama lui vasile

Generalul:nu ma prostule patria este mama ta, ai inteles!

Bula:Am inteles!

Generalul: ce ai inteles?

Bula:ca sunt frate cu Vasile

| Iuly006 a răspuns:

Doi canibali in fata casei. Cel tanar intreaba :
- Cu tot respectul, vreau sa cer mana fiicei tale!
Cel batran raspunde :
- Vrei aici sau la pachet!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Iuly006 a răspuns:

Intrebare :
- Cum poti sa obti lumina cu ajutorul apei?
Raspuns :
- Spaland geamurile!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| AyaStormhold a răspuns:

Se intalnesc odata toti vampirii lumii si unul din america de n spune:sunt cel mai bun vampir! apoi zice cel din australia:ba nu eu. apoi vine dracula si fiind el care a organizat intalnirea spune:haide sa facem un concurs (particiand si el). Se duce cel din america si dupa 10 min.se intoarce :vedeti scoala aceea? le-am supt sangele tuturor elevilor. Apoi cel din australia si se intoarce peste 5 min. cu o dara de sange pe gura :Vedeti fabrica aceea? Le-am supt sangele tuturor muncitorilor. Apoi se duce si Dracula si se intoarce dupa 1 min. plin de sange. Ceilanti se mira si Dracula zice :Vedeti stalpul acela? Eu nu l-am vazut.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughing