cami
| cami a întrebat:

Sa ne mai amuzam. Mai spuneti si voi bancuri. bune!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

O femeie maritata, intr-o seara cand sotul era plecat, si-o tragea cu 3 indivizi de-o data. Din cand in cand se mai oprea doar cat sa mai traga pe nas... ceva cocaina, ma rog, orgasme repetate, delir... La un moment dat, usa se deschide si apare barba-su.
Cu ultimele puteri, dar in culmea placerii ea se apleaca, mai trage o priza pe nas, dupa care se uita la barba-su si zice:
- Acum iar o sa incepi: banuieli, suspiciuni si tot tacamul...
rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Doi pensionari stateau in parc pe o banca, cand vad o blonda. Unul dintre ei spune: - Vezi blonda aia? Moare dupa mine! Celalalt raspunde: - Cum asa? Primul pensionar: - Ca doar n-o sa moara inaintea mea! rolling on the floor

Intr-o zi, un iepure alerga vesel prin padure, cind deodata sub un copac vede un cerb care fuma un trabuc.
- Ce faci, ai innebunit? Intr-o zi frumoasa ca asta, in mijlocul naturii, tu te intoxici? Hai cu mine sa alergi, sa-ti oxigenezi plaminii!
- Ai dreptate, spune cerbul, si incepe sa alerge cu iepurele.
In timp ce alergau, cei doi vad vulpea, care tocmai statea cu nasul in cocaina.
- Hei, spune cerbul, aici in mijlocul naturii ti-ai gasit sa iei cocaina?
Hai mai bine cu noi sa alergi, sa-ti oxigenezi plaminii.
- Ai dreptate, raspunde vulpea, si incepe sa alerge cu iepurele si cerbul.
Putin mai incolo, il intilnesc pe lup, cu seringa in mina si cu o doza de heroina pura la indemina.
- Hei, suntem in mijlocul naturii, si tu te droghezi? face vulpea. Mai bine vino sa alergi cu noi, sa-ti oxigenezi plaminii.
- Da’ mai duce-ti-va naibii, face lupul, de fiecare data cind iepurele ia extasy, noi incepem sa alergam ca idiotii prin padure?rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Miяu a răspuns:

Doi prieteni converseaza:
-Hei ce-i cu tine? De ce ai un ochi vanat?
-Ieri am fost la masa la socrii...
- Ei si?
- Stii doar ca ei sunt credinciosi: inainte de masa a trebuit sa spunem rugaciunea.
- Si mai departe?
- Am facut greseala ca la pasajul si fereste-ne Doamne de rele sa ma uit tocmai la mama soacra...

La tribunal se audiaza martorii:
-Cand ati vazut ca inculpatul intentioneaza sa-si arunce soacra de la etaj, de ce n-ati intervenit?
-Pentru ca am vazut ca inculpatul este destul de puternic ca s-o faca si singur...

-Soacra draga, cat stai pe la noi?
-Cat sunt primita cu drag, fiule...
-Ce pacat! Nici macar la o cafea nu stai?

Cum s-a numit soacra lui Adam?
Adam nu a avut soacra. El traia in paradis.

| emi a răspuns:

-Buna ziua domnisoara, carnetul de conducere va rog!
-Buna ziua doamna politista, desigur...dar.cum arata?
-oo... dreptunghiular si are poza ta pe ea.
Cauta domnisoara in poseta...scoate oglinda, o da mai departe, politista atenta spune:
-Imi pare rau, poftiti, nu am stiut ca si dumneata esti politista.

| traumatizaNtu a răspuns:

Cele 3 tragedii din viata unui barbat: * Life sucks * Job sucks * Wife doesn't