| pisoiul007 a întrebat:

Hallo evribodi! ce vreau eu sa va spun e ca nu am o intrebare ci un raspuns! Din cele 27 de intrebari anterioare ale mele trebuia sa reiasa macar din 26 ca sunt pletos deci asta are legatura cu poezia de mai jos!

"Hai sa bem, sa ne distram,
Ca porcii sa ne imbatam,
Am primit prima mea funda,
Si toti vor sa ma... tunda" (rolling on the floor)

Bun deci azi serbez prima mea funda si maine ma reintorc pe chat!

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Măi mami, mă aşteptam ca disperarea asta după funde să vină din partea vreunui cocalar de 12 ani, nu de la un pletos sad Ar trebui să te doară undeva de funde, voturile sunt un feedback mai ca lumea (măcar ştii când ai spus ceva funny sau când ai dat-o-n bară) dar nici de alea n-ar trebui să-ţi pese prea mult. Just sayin'.

| ɔɐıɔ a răspuns:

ăhă

| Deny1333 a răspuns:

Lasă fundiţele pentru copilele cretine, tu ocupă-te de ce ştii să faci mai bine. happy

| pisoiul007 explică:

Muflă, de asta am pus intrebarea la T/A puteam foarte bine sa o pun la "stiinta si filozofie" sau mai stiu eu... deci era o intrebare funny si chiar ma doare-n cot de funde si de voturi...pe mine ma intereseaza doar sa accesez chatul!