| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,
Am de clarificat niste subiecte:
1. Nu mai scriu cu caciulite deoarece nu mai am acelasi windows.
2. Intradevar probabil plecarea mea a fost legata si de problemele mele cu mama de care chiar imi pare foarte rau, dar si de conflictul cu un utilizator TPU!
3. Primesc foarte multe critici in legatura cu contul meu redeschis, nu m-am intors pentru a ma crede utilizatorii si comunitatea intr-un cuvant, m-am intors pentru a redescoperii TPU si utilizatorii care chiar au nevoie de un sprijin sufletesc sau psihic.
4. Am primit la o intrebare un raspuns ca eu nu am imaginile care le-a avea legiuitoarea, adica eu. Aceasta poza din prezent am luat-o de pe Google la sfarsitul lunii Decembrie! Este interzis acest lucru? Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni dar unii utlizatori sunt chiar prea dubiosi!
5. Ieri cand dupa 6 ore intrebarile si raspunsurile mele nu au fost aprobate m-am gandit sa intru pe chat, pentru a lua legatura cu un moderator! Am dat de @Brotacel care a fost dragut sa puna el o "intrebare"! Dar mi-a spus ca legiuitoarea nu intra pe chat! NORMAL stiu ca nu intram pe chat dar nu avea cum sa anunt pe nimeni, mesajele nu merg iar raspunsurile si intrebarile nu se aprobau!

Deci va rog mult sa aveti incredere, si inca odata nu am revenit pentru a fii crezuta ci pentru cei care au nevoie de sprijin. O seara frumoasa.

Pa, pa

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eşti sau nu eşti...contează? Dacă te afli pe TPU pentru a ajuta atunci răspunde la întrebări şi gata!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Nu are legatura windowsul cu diacriticele. Legiuitoarea ar fi stiut si cum se numesc caciulitele si cum se folosesc.
2. E rusinos sa invoci problemele grave ale altora ca sa iti iei o identitate falsa. Gandeste-te ca gandul ti se poate indeplini.
3. Legiuitoarea era un user alfabetizat, niciodata n-ar fi facut greseli grosolane de tip: "a redescoperii" sau "a fii". Astea sunt greseli de om prea putin educat.
4. Legiuitoarea citise regulamentul si stia ca raspunsurile unui user nou intra cu moderare. Chiar ea a raspuns de cateva ori userilor care intrebau acest lucru. Tu nu ai citit regulamentul si te miri pe aici de ce nu iti apar intrebarile si raspunsurile automat.
5. Legiuitoarea a mai postat raspunsuri anonime dupa ce si-a sters contul si a asteptat sa i se aprobe, fara sa intre pe chat.
Asadar, dumneata minti si inca prost.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Să'ţi fie ruşine! Cum poţi să vorbeşti aşa de senin despre problema legiuitoarei? Tu nu ai puţin respect? Nu am cuvinte să spun cât sunt de scârbită de comportamentul tău. Măcar ai avut onoarea să'ţi răspundă la întrebare adevărata legiuitoare(deasupra). Oricum, încă o dată spun:să'ţi fie ruşine!

| Bishop a răspuns:

Bine ai revenit. Succes.

| sorin a răspuns:

Bine ai revenit, chiar intrebam pe aici pe site de ce ai decis sa pleci dar nu am primit nici o lamurire.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să-ți fie rușine că te dai o altă persoană.
Nu toată lumea este "deșteaptă" ca tine.
E, uite că te-am prins.
Pa, pa.
Legiuitoarea (V. M.) Asta pentru Raluca care m-a întrebat care este povestea ta, domnișoară impostoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc de compliment Annelaughing. Nu, pe bune, nu am vrut sa ma cert cu tine, doar am vrut sa-ti spun de ce nu credeam ca esti Legiuitoareawinking. Si Legiuitoarea de cand mi-am facut acest cont, avea mereu poze cu o fata care plangea.Trecerea brusca de la o imagine trista la una vesela, era mult prea ciudatawinking. Sper ca ai inteles la ce ma refeream si daca o sa mai dai de mine, vei vedea ca nu sunt dubioasa delocwinking.