| IgoToHellForThis a întrebat:

Acum mai mult timp am pus o intrebare.Care a ajuns in topul intrebarilor populare.Si unele persoane ma urmaresc si imi dau raspunsuri pe alte intrebari care au legatura cu intrebarea precedenta O_O.Si intrebarea pe care am pus'o atunci a fost:Imi e rusine sa o spun aici...dar ma tai pe maini des si am motivele mele... stiu ca nu e bine dar nu ma pot abtine.Ieri m-am enervat foarte tare si mi-am facut 14 sau 15 taieturi cu lama destul de adanci pe mana stanga.Si astazi mi-am dat seama ca lama era ruginita si taieturile sunt inflamate si ma cam dor pot patii ceva? si cum sa le ascund? funda.
Si am primit peste 60 de raspunsuri si 97% din tot ce au raspuns oamenii aceea nici macar nu avea legatura cu intrebarea esentiala straight face.Si nici macar nu a fost o intrebare gen: caterinca.A fost pur si simplu o intrebare.
Si eram sigura de raspunsuri ca o sa fie eronate -_-
Si doar ce am spus in intrebare ca am motiveke mele adica am sugerat sa nu ma luati la rost.Ca nu am nevoie de asta.
DE CE OAMENII RASPUND PORCARII?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi spun eu de ce. Toţi disperă după o fundă amărâtă. De aia dau răspunsuri aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oameni raspund porcarii pentru ca intrebarea ii instiga sa faca asta... Stii cum e: te duci la meci, spargi seminte si fluieri; te duci la teatru, nu mananci nimic si aplauzi...
asadar daca actionezi stupid in viata, vei primii reactii la fel de stupide;)
PS. Sa inteleg ca ti-a placut si tie filmul asta: http://www.imdb.com/title/tt0274812/

| IgoToHellForThis explică (pentru anonim_4396):

Ce O_O
Am pus doar o intrebare.
Si ce legatura are exemplu' cu semintele -_-
*CONFUSION*