| JustMeBăi a întrebat:

HeeyY:** >TiPiu:X!:*!*:; dD< vreau si eu sa fac seks cu gajiku,. meu si nu stiu cum, vreau samy ecsplikati cum, yau penysul in gurytza si apoy daca il dau in sus jos ssus jos nu fac febra muskoolara la gurytza?!>>>:*:X:X:X:X:*::big grin< Dau fooOondipuliţăăă>big grin

6 răspunsuri:
| Lisa a răspuns:

Nu inteleg nimic din ce-ai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne atca demoni! Fugitiiiiii!

| Biki a răspuns:

Cred ca da

| pinguinuVerde a răspuns:

Pur şi simplu e exerciţiu ăla de : intră,iese, sus, jos oh go on

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai uitat de partea cu:
*pitzi mode off*

| JustMeBăi explică:

Comeandtellmesomething - Da, stiu. Imi era lene sa mai modific intrebarea.