| DOMNUOlandez a întrebat:

Am 14 ani si penysul meu are o lungime cam de 12 cm(stiu ca este mic)
Dar un prieten de al meu M-a sfătuit să îmi cumpăr gel titan eu nu aș vrea să îmi cumpăr pentru că am auzit că nu are nici un efect
As vrea sa stiu si alte posibilitati de am mari penysul si nu sa spuneti ca sa mai astept ca va crește el
Vreau macar 15 cm
Iubita mea M-a întrebat dacă vreau să facem ceva dar am refuzat-o datorită ca mărimea este mica
M-am simțit nasol asa ca am apelat la voi
Nu vreau sa ma fac de ras
Va rog nu dati mesaje la mișto sau sa spuneti ca mai astept
Dau vina! Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Organismul tau se va dezvolta in urmatorii ani si ti se vor mari toate organele atat interne cat si externe printre care si penisul. Se considera ca dezvoltarea si maturizarea completa a organelor sexuale masculine se definitiveaza in jurul varstei de 16 maxim 17 ani asa ca nu ai motive de a te impacienta fiindca in urmatorii 2-3 ani se pot produce schimbari spectaculoase in privinta formei si marimii corpului cat si a altor organe printre care se afla si penisul tau. Sanatate!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunile penisului tau sunt stabilite genetic, astfel ca acesta va avea marimea exact ca si cea prevazuta in informatia genetica mostenita si inscrisa in cromozomii tai existenti in ADN. Acea dimensiune NU poate si schimbata sau modificata in cazul penisului prin folosirea unos asa zise "substante minune". Poti incerca insa din start trebuie sa fii convins si constient ca daca ar avea efectele prezentate, toti baietii si barbatii din intreaga lume ar avea "palose" in loc de"sabiute".D Multa sanatate!

| DOMNUOlandez explică (pentru corbulalbrosu):

Dar nu pot face macar ceva sa creasca nu stiu nu e graba vreau sa creasca

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DOMNUOlandez):

Organismul tau se va dezvolta in urmatorii ani si ti se vor mari toate organele atat interne cat si externe printre care si penisul. Se considera ca dezvoltarea si maturizarea completa a organelor sexuale masculine se definitiveaza in jurul varstei de 16 maxim 17 ani asa ca nu ai motive de a te impacienta fiindca in urmatorii 2-3 ani se pot produce schimbari spectaculoase in privinta formei si marimii corpului cat si a altor organe printre care se afla si penisul tau. Sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Stai liniştit, cine îţi spune că o să mai crească, te minte.

| DaniTDCI a răspuns:

Bravo! se vede ca esti crescut in campus fara parinti. ma rog, tu la 14 ani vrei sa iti cumperi gel-uri pentru a-ti mari ****?

| NeverForge a răspuns:

Te asigur că Titan Gel funcționează dar exista ceva soluție care doar actorii de porno au dreptul la achiziționare dar din cate știu a intrat în piețele noastre pe negru