| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

care vi se pare cel mai stupid user de pe TPU? mie georgiiiii cu multi de i. pune 10 intrebari pe zi fara sens...incearca sa para amuzanta.si cerseste atentie...are mai multe intrebari decat raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Nu-i mai raportaţi întrebările, dacă pleacă nu mai avem de cine să facem mişto D:

11 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Posibil sa fie ea,dar eu cred ca Lady J a fost cea mai stupida, proasta si nu mai am cuvinte pentru ea, dar bine ca a plecat.

| DudaYeah a răspuns:

Sunt de acord cu tine, soro! laughing
acum ceara asa e : vrea sa pare amuzanta, dar nu are haz. a...da! si LadyJ! omg! cum puteam sa uit de acest experiment esuat numit LadyJ?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sincer? Sunt de aceeasi parere cu tine. @GeOrgiiiiiiiiiiiiii trebuie sa plece sau sa isi revizuiasca atitudinea. Si daca se intreaba cine i-a raportat intrebarile... Si eu i-am raportat una. Cea despre Mufla. Prima, nu a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm... ne dai si un link cu acest utilizator, deoarece eu am gasit aceasta persoana: http://www.tpu.ro/utilizator/uukz, si 10 intrebari nu sunt deloc multe

| Bya132 a răspuns:

Și ea se i-a de mână cu LadyJ

| DeeaLove08 a răspuns:

Si iustinel laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Bya, voiam sa te votez amuzant si sa dau pe bifatul ala dar mi-a alunecat mana pe stupid... Soryyyyyy de 1.000.000.000.000 de ori

| Bya132 a răspuns:

@AngelOfDarkness, no problem girl.
Nu mor de un stupid

| OneMoreChance a răspuns:

GeorGii cu kile de i =)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Corectietongueune 10 intrebari stupide[cel putin] pe zi