| BBeellaa a întrebat:

o sa para stupid...dar la facultate ce inveti? adica tot ca in liceu sau cum?! Multumesc! astept raspunsuri FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Oarecum da. Diferenta e ca trebuie sa inveti mult mai mult si numai dintr-un anumit domeniu adica cel la care ai optat cand te-ai inscris la faculatate.Totodata pe langa cursuri (care sunt cam ca orele in care se preda si care dureaza 120 de minute) mai faci si lucrari in laborator, experimente sau practica pe teren in functie de facultatea la care mergi