| Amphitrite a întrebat:

se pare ca am un "prieten" care imi pune stupid la raspunsuri.As dori ca acesta daca are obraz sa recunoasca si daca cineva stie utilizatori care au "slujba" de a pune caracter irelevant la intrebari sau care sa puna stupid la raspunsuri va rog raspundeti.
Cu respect, Miruna

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă consideri că este un abuz din partea acelui useri, raportează-l Ralucăi (Raluca TPUro, adminul site-ului) scriindu-i pe privat.
Am și eu câțiva "prieteni" de acest gen care tot insistă cu voturi stupide!
Ca să vezi cine este, uită-te peste postările tale la întrebări și te uiți la ceilalți care au răspuns la secțiunea Voturi date de...
Plăcerea a fost de partea mea.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai unul? Pai stai bine Mirunaoh go on
Daca duci lipsa de prieteni, apeleaza la mine cu incredere
Iti recomand persoane de calitate

| gigiro a răspuns:

Da-ne amanunte! S-ar putea ca acel baiat sa te placa! Unii baieti procedeaza asa cand vor sa atraga o fata. Dar sa nu fie vreo domnisoara care e "invidioasa pe tine " Totul e posibil.

| andrei a răspuns:

Salut, pai in primul rand nu iti pune cineva special stupid:p
Doar ca cei care citesc raspusurile le considera stupide:p

Cat despre cei care pun caracter irelevant la intrebari... daca intrebarea nu bune ce a vrea sa puna?

happy