| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
Am o curiozitate.
Daca voi,fetele,v-ati trezi intr-o zi baieti ce ati face prima data? Dar baietii, daca v-ati trezi fete ce ati face prima data?
Funda pentru cel mai inspirat raspuns

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

As cauta solutii! unde au disparut 20 si ceva centimetri?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mas impusca, spanzura, arunca de la etajul 9, as lua foc, mias taia venele, as urla cat pot de tare ca vreau penis, as deveni lesby chesti normale, personal cred in fiecare dintre noi ea o femeie si un barbat, suntem un mozaic de feminism si masculinitate, suntem acelasi specie, 50% din adn nostru e de sex opus,cred ca au existat zile cand eram femeie zici ca eram la ovulatie nervoasa, enervanta, incapatanata sunt stari normale, nu difera cu nimic o celula de a ta cu a mea ca compozitie genetica, suntem indetici in orice lucru

| T0T a răspuns:

M-aș duce într-un club, m-aș îmbăta, i-aș lăsa pe unii să mi-o tragă și după i-aș reclama la poliție că m-au violtat(desigur înainte m-aș lovi și tăia ca să primesc și niște depăgubiri). Aș mai face și altele dar sunt mai perverse și aș vrea să văd cum simt fetele anumite lucruri laughing

| RainmakerX a răspuns:

M-as uita in oglinda sa vad daca-s frumoasa puppy dog eyes

*Asta inseamna ca o sa fie nevoie sa ma epilez? thinking *

| KamaSutra a răspuns:

Sunt fată, deci...

Cred că aș înfunda fiecare găurică(cred că te-ai prinswinking )

| Mieeez666 a răspuns:

Imi fac poze in baie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult de 20? Hehehe laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multe nu m-au crezut, dar dupa ce au vazut-o si-au pus mainile la gura, iar dupa ce au simtit-o au ajuns la spital, au trebuit sa suporte operatii la stomac.

| iSwag a răspuns:

Mi-as pipai sanii si as face poze nud si le-as pune intr-un loc ca sa le gasesc cand o sa fiu baiat.

| DonaldTrump a răspuns:

M-as culca la loc in speranta ca am baut prea multa bere. laughing

| anonima0101 a răspuns:

Laba, as face laba.

| Kettolix a răspuns:

M-as bucura ca nu trebuie sa imi fac parul. Eu oricum ma imbrac cam ca un baiat, deci nu e bai. Si probabil as *** ceva sa vad cum se simte. Ce? Nu e ciudat.