| Radandam a întrebat:

Hei! In general fetele,care sunt prietene,in grupul lor, vorbesc despre baieti? Cum arata, cati cm are penisul? Cum vorbesc baietii intre ei despre fete? Pura curiozitate.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si nevasta isi barfeste barbatul la prietenele ei

| Ofiint? a răspuns:

Evident că vorbesc și despre băieți.

| Adry05 a răspuns:

Depinde cât de apropiate sunt de fetele respective, dar uneori da.

| Frank51 a răspuns:

All the time. Am o prietena veche cu care am avut ceva relatii complicate, si imi spunea cam de fiecare baiat de care ii placea. Singurul aspect sexual de care mi-a spus a fost de cum era un singur fost prieten de-al ei la pat, citez: "Era romantic, si avea un penis decent", probabil este greu sa aproximezi in centimetrii doar vizual.

La baieti la fel, se discuta despre orice. Unii vor discuta despre cat de buna este x, y la pat, altii vor discuta cat de muncitoare si devotata este x, y in cariera sa, fiecare grup de oameni cu perspectivele lor.

| Sofer a răspuns:

Auzi fata? Tu ști ce penis mare are vecinu meu? Da fata știu. E uriaș laughing

| anamaria82726 a răspuns:

Yessir

| Justme79 a răspuns:

Buna nu neapărat în special cele care sunt căsătorite și cu copii nu vorbesc despre așa ceva în mare parte se vorbește la modul general despre cam tot mai puțin cred eu despre partea cu sexul cel puțin eu asta fac in grupul meu aici este vorba despre educația fiecăreia și despre ce anume își dorește să vorbească în mare parte depinde de fiecare

| ItIsAlright a răspuns:

Depinde. Eu cu prietena mea cea mai buna, ne cunoastem din scoala primara si cand ne vedem, mereu vorbim despre relatii si detalii interesante laughing Chiar daca eu nu dau chiar tot din casa, ea imi povesteste in detaliu chestii intime. Faceam asta mereu mai ales pe la 18 ani cand amandoua aveam ce povesti despre primul contact sexual, etc. Era amuzant uneori sa povestim chestii si sa impartasim pareri in legatura cu diverse lucruri like protectie, pozitii, e misto cand ai cu cine povesti lucruri de genul si nu esti doar in bula ta. Pana la urma cred ca asta fac toate tipele care sunt in jurul varstei de 19 si care au pe cineva pe care cunosc de mai mult de 10 ani.
Si baietii povestesc doar ca ei, nu prea o fac intr-un mod dragut si haios sau din pura curiozitate. O fac intr-un mod mai porcos sa zic asa. Iar restul nu o fac, baietii nu sunt chiar asa deschisi intre ei ca si fetele incat sa barfeasca toate detaliile ( excluzand tipii care vorbesc intre ei de rau o fata, atunci cand povestesc relatiile intime, aceia chiar sunt nesimtiti ).

| ImiPlaceMarmelada a răspuns:

Pui astfel de intrebari si imi raspunzi mie cu prostii la intrebari din categoria ''Sanatate''. Doamne fereste!

| ZeulDragostei99 a răspuns:

Ce vb baietii despre fete: despre performantele scolare.