| Nicolla22 a întrebat:

Hello everybody! Vreau sa ma apuc de un serial si nu stiu care ...va rog sa-mi spuneti si mie...cat mai multe. FUNDA love struckx

4 răspunsuri:
| Cynthia13 a răspuns:

Buna! Uite aici niste serialebig grinexter(Dexter este un serial bazat pe romanul scris de Jeff Lindsay in 2004 intitulat "Darkly Dreaming Dexter". Actiunea serialului are loc in Miami, avandu-l in rol principal pe Dexter Morgan, un criminal in serie, care lucreaza in cadrul politiei Miami, ocupandu-se de laboratorul criminalistic unde beneficiaza de toate cunostintele pentru a avea o acoperire perfecta si pentru a nu fi demascat. In timpul zilei, Dexter Morgan e un angajat model al laboratorului criminalistic al politiei din Miami, dar aceasta este doar o masca ce ascunde adevarata sa identitate. In realitate, Dexter este un criminal meticulos (un monstru precum si el admite) care Isi satisface setea de sange In timpul noptii. La adapostul Intunericului el urmareste si apoi omoara criminalii pe care legea nu-i poate atinge, totul cu grija si determinare.)
-NCIS
-The Vampire Diaries
-Fringe
-House M.D
-Bones
-Pretty Little Liars :este o productie ABC Family, bazata pe seria de romane cu acelasi nume a Sarei Shepard. Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete- Hanna, Aria, Spencer si Emily- dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semneaza "A". Aceste este un bun rival pentru prea cunoscutul serial Gossip Girls.
-CSI Miami>
P.S":daca intri pe vplay gasesti sute de serile, toate genurile:X. sper ca te-am ajutat:*

| PPG a răspuns:

Anatomia Lui Grey happy
Narcisa Salbatica happy
Iubiri Secrete happy
Iubire si Onoare! ( se mai da la Acasa TV )

Cam Atata happy sper sa primesc Funda :X

| legiuitoarea1 a răspuns:

Hellcats,diarias vampires, true blod, anatomy grey's.

| IoanaBemBem a răspuns:

90120,The Vampire Diares,Pretty Little Liars,The O.C,Cougar Town,House M.D, Dexter,Chuck,Nip/Tuck,Weeds, Modern Family, Skins...le poti vedea pe toate pe vplay