| Dee_9331 a întrebat:

Hey TPUhee hee...Deci nu fac nici un fel de introducere si nici multe amanunte.Lunea asta am iesit la ora 6 (logic ca dupa amiaza) si eram cu surorile mele vitrege prin curtea scolii vorbeam noi ce vorbeam si apare un baietel foarte da fosrte dragalas cu un tupeu din ala haios adica nu era de rau sau ceva de gen da era el mai nu stiu cum sa explic in fine imi placea de el la anul sper ca va sta cu mine si prietena mea in pauze. Ma departez de la subiect asa si apare pustiu se duce si le pupa pe surorile mele si apoi din vorba in vorba ii cere nr de tel al prietenei mele ea nu ii la dat da ii l-am dat eu pe al meu. Nici nu stiu cum il cheama dar abia dupa aia am realizat.In fine luni seara de abia am adormit gandiduma cum i-a putut spune prietenei mele "pasarica mea" de abia la 5 min dupa ce a cun laughing. M-a gandit ca poate mai vine si marti seara da nu a venit azi in ora de optional m-a sunat si nu i-am putut raspunde si i-am inchis. Voi ce credeti va mai veni pe la mine pe la scoala? Sau daca mai vine va mai vorbi cu mine? Am uitat sa precizez invatam in aceeasi scoala numai ca el inv dim iar eu dupa amiazastraight face.

5 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Copii!(sunt prea inocenti uneori)dar pustiul asta face pe Casanova sau ce?laughingcu siguranta va mai veni (pe la scoala ta...esti foarte posesivarolling on the floor)daca nu intra in vorba cu voi tu nu ai curajul sa strigi la el "ce mai daci băi?!?"laughing

| Dee_9331 explică:

Deci nu imi place de el la modul vreau sa fiu cu le doar ca na... e de treaba pusti si as vrea sa schimbam niste parereri. Iar cu telefonul m-a sunat cu necunoscut.

| Dee_9331 explică:

Deci...era sigurul om care m-ar fi putut suna cu necunoscut. In fine... Oricum azi m-am int cu el blushing si sincer nici nu m-a putu baga in seama fiindca era inconjurat de fetele de a8-a si de a 7-a. Daca ma mai puteti ajuta cu ceva pls not worthy cum ma pot baga in seama cu el?

| ionik_1763 a răspuns:

Daca te'a sunat cu necunoscut...de unde stii ca e el?thinking

| hallo a răspuns:

Eu zic sa il suni inapoi sa va intalniti undeva w/e sau numa sa il intrebi cmfbig grin si din moment ce te-a sunat va mai vorbi cu tine big grin