| Razvan1_4095 a întrebat:

Vreau si eu sa ii fac pritenei mele de 1 aprilie o farsa, dar nu stiu ce.
Ma puteti ajuta?
Rog seriozitate! Cea mai frumoasa farsa primeste funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Hai ca asta e tare, e ca aia cu 'angajez clovn, rog seriozitate' laughing
Cea mai tare farsa pe care am vazut-o facuta la un cuplu a fost: ea era colega de munca cu mine si de 1 aprilie ia trimis prietenului ei un mesaj in care scrie 'salut x(alt nume, nu al prietenului ei) vreau sa ne vedem dupa munca, te sarut' etc, ce-a mai scris ea pe acolo. Dupa care l-a trimis prietenului ei, dupa care l-a sunat si i-a zis ca o sa intarzie azi la munca ca are sedinta. Am ras o gramada, in sfarsit dupa ce i-a zis ca e pacaleala prietenul ei a avut o reactie de genul 'te iubesc chiar daca esti prostuta asa' laughing))

| Distance a răspuns:

Spune-i ca A. C. T. A s-a acceptat si de maine, oamenii nu vor mai avea in calculator decat Wikipedia. Asta am facut-o cu doua prietene si m-au crezut. Una a inceput sa planga happy

| Bianca266 a răspuns:

Spune-le prietenilor ca parintii tai s-au despartit si sa le zici adevarul de abia maine ( cu ocazia asta vezi si care iti este prieten adevarat)happy