| LoStEyEs a întrebat:

Hiwinking o intrebare asa, mai de pierdut timpulwinking care sunt culorile voastre preferate? cine le are la fel ca ale mele primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Albastru,alb,mov,negru.

19 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Cacanie

| LoStEyEs explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Existenta ta pe acest site e nefolositoare straight face straight face

| Cereala a răspuns (pentru LoStEyEs):

Existenta TA pe acest site e nefolositoare

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru LoStEyEs):

Poftim? straight face daca nu ai observat, esti la T/A T/A= locul unde intrebariile nu sunt luate in serios straight face iar tu ai pus una pentru un raspuns serios straight face sorry, dar imi fac doar meseria smug

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru Cereala):

Merci ca imi iei apararea :*

| Cereala a răspuns (pentru LumeaÎnTreiDe):

Pai da, suntem surori de stupizi

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru Cereala):

laughing corect

| LoStEyEs explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Am pus-o la T/A, dar asteptam niste raspunsuri normale, dupa cum vezi mai suswinking nu vroiam raspunsuri cu " cacanie ", sau ceva. straight face nu-mi plac, intelegi?winking

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru LoStEyEs):

Mdah, dar sa stii ca si cacanie e o culoare laughing cacanie=maronie spre ca... intelegi tu

| LoStEyEs explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Intelesesem laughing laughing.

| TheScamy a răspuns:

DECIoh go onAsta ori e bou.Ori e bou+ca esti la T/A maiiiiiiiiiiii,cand o sa mai pui o intrebare de asta sa nu mai comnentezi daca nu esti luata in serios,fiindca @LumeaInTreiDe e mia batrana ca tine pe acest site,si...o cunosc mai multi,si ii tin apararea,si tu nu esti de nici un folos acestui site, ba mai de graba, pui intrebari handicapate

| NoNameJunior a răspuns:

Albastru,mov,galben si rosu.
dar cel mai mult imi place albastrul.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Roz, mov, albastru deschis.

| CrazyKitty a răspuns:

Toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea transparenta rolling on the floor rolling on the floor

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Albastru deschis, verde, galben.

| laryssaxd1 a răspuns:

Mov, verde, negru(stiu nu e coloare), albastru

| Konica a răspuns:

Verde si albastru :d

| Deeafrm a răspuns:

Roz, mov, rosu.