| BogdanAiud a întrebat:

Cand vreau sa deschid calculatorul din >START---ALL >>PROGRAMS---ACCESSORIES---CALCULATOR imi da aceasta eroare : http://img833.imageshack.us/img833/8755/errorbj.jpg! Ce as putea face sa nu imi mai apara aceasta eroare?
Mentionez ca am WindowsXP ServicePack3.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Ai instalat cumva themeuri? Ca sa arate ca vista sau 7? Daca da, de la aia e problema. Daca nu, ai virusi. E XP SP3 curat? sau modificat de vreun maimutoi(gigel edition sau alt nume)?