| MeGustaaa a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......ii-mari-d/ vorba aia iti sare mustarul adica sanul

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si baietilor o sa le creasca sanii mari? D:

| Musique a răspuns:

Idem |@Aylee
*Da si daca mananci Ketchup iti creste par in nas laughing De unde dracu ai auzit faza cu mustaru laughing *

| LoL a răspuns:

Bai eu nu v am zis ca D-zeu nu i a dat imunitate omului la prostie?
Degeaba incerci sa scoti prostia din om...mai usor e sa scoti omu din prostie

| Criiiiiiiis a răspuns:

Inseamna ca noi fetele mancam numai mustar.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O informație total falsă!
Pa, pa.

| Deyutza a răspuns:

laughing doamne
pe o vecină de-a mea (are 2 ani) a păcălit-o maică-sa că dacă mănâncă ceapă în cresc tâţele, şi de atunci în fiecare zi mănâncă ceapă

| MiHaI a răspuns:

Copil credul

| HepiBăluuns a răspuns:

Vorba aia...prostia omeneasca

| Chiuaua a răspuns:

AA de aia astia care manaca mici cu mustar au burta si tatele mari .