| Barbiiiedoll a întrebat:

Bună TPU::*!
Este adevarat ca sexul te face mai frumoasa?
Daca este. cu ce te face mai frumoasa?
Sau iti cresc sanii mai mari?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna.
Atunci cand faci sex te schimbi si fizic si psihic happy
Dupa, gandesti altfel. mai matur happy vezi altfel lucrurile.
Plus ca, corpul se schimba.
Devii femeie, si atunci incepi sa te mai ingrasi, sa ti se schimbe corpul.
Dar asta depinde de fiecare. Nu la toata lumea e la fel. depinde de organizm happy

| William a răspuns (pentru C26):

Nu puteai sa spui se schimba corpul, trebuia sa pui virgula.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Sexul nu te schimba pe exterior, nu iti face sanii sa creasca, nu te ajuta sa te inalti. Doar iti aduce placerea sexului si responsabilitatile sale (mers regulat la ginecolog, masuri de prevenire a infectiilor, protejarea de sarcina, etc).
Ideea asta a fost probabil emisa de un barbat mai smecheras in ideea de a convinge o fata cu retard mental si n-a gasit o explicatie prea convingatoare (probabil fata era atat de proasta incat ar fi crezut absolut orice)

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună.
Dacă sexul te-ar face mai frumoasă cele de pe traseu ar trebui să arate extraordinar!

| Doηηa a răspuns:

Nu,e o prostie.
Gandeste putin, cum sa te faca sexul mai frumoasa?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Wøodenpints a răspuns:

Nu ai văzut cât de frumoase sunt prostituatele care și-o trag cu câțiva bărbați pe zi?

| Danysan a răspuns:

Sexul nu te face mai frumoasa ci te face mai voluptoasa -Asta e diferenta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sexul nu te schimba nicicum.
Sunt doar mituri.
Te pup!

| diavolitadulce a răspuns:

Te dezvolti mai devreme, dar nu mai mult decat te-ai fi dezvoltat pana la urma si fara sex

| deuttsa a răspuns:

Scumpo,sexul nu te face mai frumoasa fiindca nu are cum.Astea sunt doar mituri legate de sex.Sexul nu te schimba fizic cu nimic.Ai grija ce faci si cu cine. Pupici.