| irina222 a întrebat:

Daca mananci mult iti cresc sanii?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Doamne... ce sâni vrei la 12 ani?
Nu mi-o lua în nume de rău, dar ce e cu graba asta? Sunt puţine fete de vârsta ta cărora li se văd cât de cât sânii, nu trebuie să te îngrijorezihappy

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu laughing
Nu iti cresc happy Dar te ingrasi straight face

| JustMe a răspuns:

Mai mult burta decat saniilaughing

| Victoria a răspuns:

Ti-am vazut intrebarile si majoritatea mi se par destul de absurde pentru varsta ta. Ai 12 ani, vezi-ti de scoala!

| User a răspuns:

rolling on the floor)))
o sa cresti in tonaj, si implicit si sanii. da' nu cre'ca iti convine sa ai 2 marji si sani de 3 kile bucata... i-ai purta cu roabarolling on the floor

| xibalba a răspuns:

Nu, mai bine fa sport sa iti dezvolti musculatura

| SweetCandy a răspuns:

Nu are legatura.straight faceSanii cresc si ei odata cu varsta, nu odata cu kg de hrana infulecate!

| Cryssy a răspuns:

Nu iti creste decat burtica. Eu aveam o perioada in care mancam mult si nu au crescut si sanii, doar burta laughing.

| roox a răspuns:

yawn
pe mine fată începi să mă plictiseşti yawn
la început puneai zeci de întrebări legate de sărut, iar acum despre sâni?yawn
las'o mai moale

| Crs a răspuns:

N-are legatura. Doar o sa te ingrasi laughing, iar la sani o sa iti creasca masa de grasime.

| Criiss16 a răspuns:

Da, dar te şi faci ca o focă! big grin
Salutări. happy

| Ana_6509 a răspuns:

Sanii nu prea dar burta sigur.

| Kate21 a răspuns:

Doar aparent.
te-ai ingrasa si posibil ai pune si un cm, doi unde te intereseaza dar mai mult pe talie.
Cati ani ai?
La mine in scoala este o fata care ii are imensi din a 4-a si mai e una care are 13 ani si ii are aproape invizibili.Sunt unele fete in clasa cu mine care nu se plang ca nu au deloc in a 7-a.

| Allegria a răspuns:

Din moment ce te ingrasi in tot restul corpului... o sa iti ingrasi si sanii laughing
dar o sa fie "blegi si plictisitori"
lasaaa ca e mai bine sa ai sanii mici... ce vrei? sa ai galeti?

| MiSskAt-xx a răspuns:

rolling on the floor incearca!:d

| Clauditza a răspuns:

Eu am 12 ani si toti baieti ma fluiera pentru ca am saini mari :-p

| mihaela_7915 a răspuns:

Daca mannci mt te ingrash sh odata ce te dezvolti ti se maresc sh sani.cand slabesti ti se micesc sh sani.