| flowerboywolv a întrebat:

Huh, dupa 8 ani lungi de relatie eu si prietena mea ne-am despartit recent si, sincer sa fiu, am trecut deja peste destul de rapid, fara niciun regret.
Nu a fost cea mai buna relatie posibila, am inceput relatia cand aveam doar 6 sau 7 ani nu mai imi amintesc exact si a durat pana acum. Pe parcursul relatiei a inceput sa devina din ce in ce mai ciudata si dificila, ma forta sa ma trezesc la ora 7 dimineata si sa stau cu ea pana la ora 1 sau 2, timp in care ea imi povestea despre lucruri care nu ma prea interesau si ma obliga sa fac aceste lucrari scrise, sau cum le spunea ea "teme", in timpul meu liber.
Nu pot sa zic ca relatia nu a avut si partile ei bune, am intalnit cativa prieteni si ocazional am mai descoperit lucruri folositoare insa nu cred ca ii voi duce dorul in viitor sau poate ma insel deoarece deja sunt pe pragul de a incepe o relatie cu o alta fata, care desi pare mai distractiva pare si mult mai solicitanta.
lol
shameless self-plug : https://soundcloud.com/wolfkry/summerhills

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Bravo, sper că te-ai descărcat de ce aveai pe suflet când ai scris acest mesaj.

| flowerboywolv explică (pentru 94Lucifer94):

Da, in sfarsit am spus ce cred despre scoala