| Chlean a întrebat:

I ♥ you ' ne-a inceput relatia care a durat 4 luni :'(
Inca mi-e dor de ea desi a trecut un an de cand ne-am despartit.
Probabil va intrebati de ce am pus punct relatiei
Adevarat, eu am pus punct relatiei! Totul a inceput la patinoar:
Ne-am ciocnit fara sa vrem pe gheata care 'facea victime'
Eu fiind baiatu, mi-am cerut scuze ptc am lovit-o neintentionat
Am vorbit mai tot timpu meu, iar cand mi-a expirat timpu i-am dat nr meu de tel.
Cand am ajuns acasa primul lucru am sunat-o, ea mi-a raspuns si-a ramas sa ne intalnim a doua zi la o cofetarie.
A doua zi ea venise cu gasca de fete; norocul lor ca aveam 100 lei la mine si a trebuit sa le cumpar la fiecare cate o prajitura
Mai toate fetele ne vedeau impreuna si pan' la apus am reusit s-o sarut. De atunci am pastrat legatura 3 luni de zile
Ultima luna de relatie a fost ca un cosmar pentru mine :
Ma certam cu ea mai mereu ptc ea era geloasa pe mine, dar nu avea de ce ptc eu o iubeam doar pe ea, si din cauza geloziei ei fata de mine am decis sa punem capat definitiv relatiei! De atunci n-am mai pus ochii pe alta fata si acum cand ma gandesc la ea parca imi pare rau ca n-a mai fost sa fie ceea ce era intre noi 2!:'(
Cum pot sa uit pentru totdeauna fata asta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai cedat prea repede si mult prea usor.Gelozia bat-o vina.

| Liliana1981 a răspuns:

Fata aia degeaba nu era geloasa, avea si ea motivele ei. Si ma gandesc ca daca tot o iubeai tu asa de mult, ea de ce nu simtea?
Stii, persoana care se simte iubita nu prea are de ce sa fie geloasa.
Si inca un lucru mi-e neclar. Daca o iubeai asa tare cum de n-ai inteles ca scenele alea de gelozie le facea din prea multa iubire pentru tine? Si de ce ai lasat-o sa plece?
Ia zi, de ce?

| LiviuBz93 a răspuns:

Daca tu ai parasit-o si putea sa incepi sa o cauti si sa vorbesti din nou cu ea si se poate sa te accepte iarbig grin Dar odata ce i-ai dat papucii nu cred ca o iubeai de ajunswinking

| stella2355 a răspuns:

Cauta la alte fete extrem de frumoase totul ce are ea...