| anonim_4396 a întrebat:

Ieri i-am zis unei colege – in gluma, evident – Simona(15 ani,cred), care-i stabilita in Finlanda,de ce nu intreaba pe TPU-ul de-acolo despre problema ei,iar ea mi-a raspuns ca ar face-o dar e limba prea grea si deci ca nu poate.Dar mi-a spus-o serios si deci mi-a confirmat inca o data convingerea ca pana nu scot astea micile o perla,nu are site-ul asta farmec…
Si bine`nteles ca dupa aia mi-a venit ideea sa intru pe TPU-urile din alte tari, curios cum ma stiti, sa vad ce mai zic altii pe-acolo.
Si-acum sa va spun si voua ce-am gasit:
TPU-Republica Moldova
Intrebare:Iubitul meu pleca uneori cate 3 zile de acasa si nu stiu ce sa cred.El imi zice ca face contrabanda cu tigari netimbrate si ca il tine mult in vama cand ii desface banchetele la masina si toate alea.Dar eu cred ca ma inseala.Voi ce spuneti, are pe alta?
Raspuns:Si iubitul meu face trafic cu tigari dar el are blat la vama.Inceraca sa comunici cu el si da-i ideea asta. Sper ca te-am ajutat.Chisiz.
TPU Afganistan
Cand credeti ca mai pleaca americanii astia odata?
Raspuns:Trebuie sa avem rabdare pana in ziua in care isi vor termina munitia.Asa cred.
TPU Ungaria
Intrebare:Nu sunt de acord cu autonomia Harghitei si Covasnei si ca sunt ale noastre si toate alea ce se mai zice….Voi ce parere aveti?
Raspuns:Ne pare rau contul tau a fost suspendat.Nu este permis aici sa sa faci trolling.O zi buna, Kristina.
TPU India
Intrebare: Pe voi nu va enerveaza Iulia Vantur?
Raspuns:Suntem atatia baieti sensibili pe site-ul asta si tu vrei sa te arzi cu unu` de 45 de ani.Scarbos.
(deci uite c-am rezolvat si problema aia de azi noapte!)
TPU China
Intrebare:Vreau sa plec de acasa, n-o mai suport pe mama.In fiecare zi gateste numai orez si m-am saturat.Adica m-am saturat de situatia asta.Ce sa fac? Am 14 ani si sunt deja maturizata.
Raspuns:Asteapta pana faci 18 ani.Si iti vei lua un job ca sa poti sa te intretii singura.Iti cauti apoi o camera cu chirie si vei gati numai ce vei vrea tu.Sau te angajezi intr-o fabrica de orez care au cazarile proprii si atunci elimini chiria.Si am inteles ca au si o masa pe zi, la pranz, tot gratuita.Succes.
TPU Franta.
Intrebare:Aseara iubitul meu a venit cu o colega de serviciu sa facem un menaje-a-trois, dar eu il asteptam impreuna cu vecina mea de palier.Acuma el,ordinaru`, s-a apucat sa ne propuna s-o facem in 4, iar eu m-am enervat si m-am certat cu el, l-am facut afemeiat si toate alea.Ce sa fac? Vreau sa fim o familie normala-nu niste perversi.
Raspuns:Eu, de ziua lui, i-am facut iubitului meu cadou un menaje-a-quatre.Si totul merge in continuare perfect intre noi.Deci nu trebuia sa-l refuzi.Incearca sa comunici cu el.
TPU Africa
Intrebare:Am 16 ani si penisul meu masoara 28cm.Si intr-o zi am intrat pe TPU Romania si am vazut ca baietii de acolo au maxim 15cm. Oare este vreo epidemie sau ceva de genul asta, care le afecteaza cresterea penisului? Pentru ca vreau sa emigrez acolo si imi este foarte teama.Si alta intrebare:credeti ca fetele de acolo m-ar considera un ciudat? Voi reusi sa imi fac o iubita sau o sa fuga toate de mine pentru ca sunt un monstru? Va rog raspunsuri serioase si nu radeti de mine ca am penisul asa mic - inca sunt in crestere!
OK.Hai sa ne oprim aici, ca nu mai terminam niciodata.
Inapoi la site-ul nostru…
Ia uite, o intrebare recomandata:
Am 16 ani si penisul meu masoara 28cm.Si intr-o zi…
Ok, scuze.Am zis ca terminam.
Da` mai stati putin:
TPU UK
Intrebare:L-am visat din nou pe printul William si cred ca m-am excitat foarte tare in somn, pentru ca m-am trezit brusc si am inceput sa ma masturbez.A fost super!
Raspuns:Si care-i intrebarea? Oricum…esti o…nu mai zic cum, sunt un gentleman…
Raspuns:In primul rand sunt baiat.Si nu te baga daca nu stii sa raspunzi.
Gata, stop, m-am oprit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor
TPU Germania:
Intrebare: Am vazut ca TPU Romania are niste mascote: Smiley si Bartos. Noi de ce nu avem mascote?
Raspuns Kristinne: Smiley-ul si Bartos-ul german sunt la munca. Vom incerca sa imprumutam mascotele romanilor pe 100 de euro.

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

: ))

TPU - Polul Nord.

Întrebare: Ursul meu polar a intrat în călduri şi a fugit de acasă. Este un urs cu pedigree, vaccinat şi dresat. Cine l-a văzut, să mă contacteze! Ajutor, Toţi Pentru Unu!

Răspuns:

*...la Polul Nord e o criză de "Toţi", se pare.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

TPU Polul Nord-Nord-Est.
Am zapada cat casa si inca n-au venit jandarmii sa ma dezapezeasca! Armata unde e? Televiziunea cum a putut sa ajunga la noi si ei inca nu? Vreau sa ajung la beciul cu vin si nu pot iesi din casa.
Raspuns:Mai bine ai pune mana pe o lopata.
Raspuns:In timpul meu liber fac ce vreau.Destul am muncit toata vara pe juma`tea aia de hectar pe care o am si numai eu stiu cum m-am chinuit toata toamna sa astept sa creasca porumbul, dar n-a iesit nimic ca mi l-au mancat termitele.Sau poate am uitat sa-l seman, nu mai stiu sigur ca eram beat.Mda…Cred ca doar am arat si-atat…

| Zazu a răspuns:

Prietena mea a ramas gravida cu toate ca eu am luat zilnic, la ora fixa si fara pauze, pastila anticonceptiva.Cum va explicati acest lucru? Credeti ca a ramas gravida cu duhul sfant? Sau eu trebuia sa iau doza dubla?

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti bestiallaughing
TPU Marte (plateta)Intrebare
M-am indragostit de o pamanteanca!
Raspuns! Foarte bine! Adu-o aici sa populam planeta!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Hai sa-ti fac continuarea, ca mi-a placut ideea ta.
Deci TPU Planeta Marte:
Intrebare:M-am indrogostit de-o pamanteanca si nu stiu ce sa fac?
Raspuns:Ai putea s-o rapesti si s-o aduci aici si sa populam planeta! Fundita?
Dupa 1 zi:
Intrebare:Acum o zi am rapit o pamanteanca pentru ca am vrut sa imi intemeiez o familie si sa populez planeta.Si am inceput sa traim impreuna.Dar azi m-am trezit la usa cu un domn care o cauta si mi-a zis ca nu vrea neaparat sa o ia inapoi pe pamant,dar vrea niste bani.N-am inteles prea bine de ce,dar el mi-a zis ceva de genul ``Deci fratioru`,eu am inteles ca iti place domnisoara,da` trebuie sa faci plata ca eu am bagat bani in ea,coafoare si machiaje si alte alea! Da? Deci fa plata ca sa nu-ti albesc vreun ochi,acum!``(Noi fiind extraterestri verzi,daca ne da unu` un pumn nu ne invinetim, ne albim cumva, cred).Si deci mi-a cerut bani, dar suma era imensa, pentru ca eu am stat cu ea o zi, dar nu stiu cum facem noi calculele ca lui i-a iesit un an.``Lumina``. Deci un an lumina.Si mi-a cerut cat pe ma`sa si ta`su.Si deci n-am avut.Iar el mi-a luat OZN-ul, mi-a cerut actele la el si tot, si apoi a plecat.Intrebarea mea:ce sa fac?
Raspuns:
CancelledMartianu` a raspuns:Trebuia s-o iei pe Mircea Solcanu, nu sa te incurci cu toate boarfele!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine ca ai imaginatie bolnava

| sofisis a răspuns:

Tot in Romanica e mai tare.
Ex :
1. "Am 12 ani si am gagic de 15. Cum fac sa fie mort dupe mine?"
R : Omoara-l si treci in fata lui.Asa o fie fie mort "dupe" tine.12 ani, pff!

2."Ce se poate intampla daca folosesc un prezervativ de 2 ori?"

3."Cine credeti ca ar fi mai potrivita? Alexandra(1, 38cm), Bianca(1, 39cm), Mihaela(1, 36cm), Ana(1, 38cm), Claudia (1, 40cm). Eu am 1, 41cm, cine credeti ca ar fi mai potrivita?"

4."Omul este dragoste. Dragostea este om?
R : "Tu esti prost. Prostul esti tu?"

Deci...te rog frumos nu mai spune ca iarba e mai verde in curtea vecinilor (am zis curtea- nu e nimic obscen in asta) pentru ca si la noi neuronii sunt pe picior de plecare.

| LordBolton a răspuns:

TPU Ferentari : - Haolo, fratii mei vrea sa ma salte politia.

R : - De ce?

I : - Pentru ca cred ca am furat 100000 de euro.

R : - Ce idiotenie, dusmanii ajtia.

I : - Da ma ce idioti ca eu am furat m-ai multi...

Sau

TPU rahova :

Salut TPU cum pot sa devin legal?

iNTREBAREA ta a fost raportata din cauza ca nu continea ilegalitate laughing)

| m1dn1gh7 a răspuns:

Colegă de 15 ani? Tu parcă aveai 40 şi ceva. Viaţa a fost dură cu tine. thinking

| horansgang a răspuns:

Ultima e prea tare rolling on the floor

| rabbit2014 a răspuns:

laughing sunteti incredibili

| anonim_4396 explică (pentru rabbit2014):

Frumoaso,tu cu raspunsul asta vrei sa capeti un compliment de la mine, astazi? Adica nu muncim deloc? Scriem un cuvant si punem un de-ala galben si-am terminat treaba, asa-i?
Bine.Lasam asta.Am vazut ca ai pus o intrebare in care zici ca vrei sa dai pentru carnet.Nu te incurajez ca nu stiu cum s-o fac, dar vreau sa te intreb daca stii bancul ala cu bruneta care s-a urcat pe bancheta din spate si nu gasea contactul sa bage cheia in el? Il stii? Si dupa aia a sunat la politie ca i s-a furat si volanul?
Il stii sau nu?

| rabbit2014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il stiu bre, dar nu era bruneta laughing

| anonim_4396 explică (pentru rabbit2014):

Ai trecut testul, mi-ai placut…
Bine.Pentru asta iti primesti complimentul.Il meriti.
Esti o fata frumoasa.
(Si vezi ca m-am prefacut ca n-am auzit ``bre``-ul ala! Dar tot nu te uit!)

| rabbit2014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este tot un apelativ nu? Ca si " faaaaa" foarte uzat

| anonim_4396 explică (pentru rabbit2014):

Am inteles acum.Deci vezi ca e mai grav, in cazul asta.
Adica mi-ai zis ``fa!``, nu?
Foarte frumos din partea ta.
Bun.
Acu` sa te vad cu ce iesi la interval, ca sa te iert...
Astept sa vad ce idei ai.

| rabbit2014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa ai tu ceva in viata asta de rahat, na este bun?

| anonim_4396 explică (pentru rabbit2014):

Frumoaso,hai sa iti explic altfel:astept sa iti ceri iertare ca mi-ai zis ``bre``/``fa``.
Intelegi?
Nu-mi preda lectii ca la scoala ca stiu ce inseamna astea ce-ai zis tu.
Deci te duci pe profilul meu, imi ceri prietenia, eu o s-o accept, apoi imi trimiti mesaj cu id-ul tau de mess si vad daca te iert...
Fugi, nu mai sta!

| rabbit2014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pffffff ce mod de a cere iertare, nemaipomenit