| anonim_4396 a întrebat:

Cum se măsoară corect penisul? laughing)) De sus, sau de sub el?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pui rigla pe DEASUPA penisului.
UIte aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deasupra penisului se aseaza o rigla gradata in cm, al carui capat notat cu 0 se tine atins se zona pubiana. Se pe urma se apreciaza cu o marja de +/- cativa mm pana la ce notatie in cm ajunge capatul glandului. Incearca sa nu trisezi, fiindca oricum nu are niciun rost. Succes!

| alina2k18 a răspuns:

De suswinking sau lasi o fata sa il masoare cu gurawinking vezi la cati cm se ineacawinking

| idkbrohhh1 a răspuns (pentru alina2k18):

Bună idee laughing)) de la 16 :o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai simplu mod: Cu un prezervativ asa vezi realist cat intra (Deasupra sau lateral)
Pun pariu ca are undeva la 14cm +- 1, 5 cm

| CeSaAleg a răspuns:

De sus. Dar dupa cum ai pus intrebarea deduc ca a fost la misto...