| RedDany a întrebat:

Daca penisul meu masoara intre 12-15cm ce prezervative sa aleg?

3 răspunsuri:
| xToToShelx a răspuns:

Prezervativele normalebig grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul se alege in functie de grosimea penisului pentru ca fixarea sa fie perfecta (nici prea stransa nici prea larga). In cazul unui penis de dimensiunea prezentata de tine cred ca cea mai indicata marime ar fi cea notata prin " M ", sau daca marimea este data de un numar acesta sa fie ori 53 sau 57. Lungimea prezervativului nu conteaza deoare ce cea mai scurta lungime este de 18 cm. Poatete ajuta urmatorul material : http://idealpenis.blogspot.gr/......um-sa.html

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la farmacie si intreab-o pe farmacista ce prezervativ se potriveste marimii penisului tau.