| Dejit a întrebat:

Imi puteti raspunde la o intreare despre o chesie trista?

http://www.TPU.ro/......-boala-cu/

Va rog sa imi dati raspunsuri ca nu stiu ce sa mai fac din cauza asta. Ca sa fie amuzant:Cum e dantura ta? :D

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Dacă ar fi să mor, vreau ca ultimele mele cuvinte să fie:
"Am lăsat 10000 de euro în..."

| anonim_4396 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Idem.

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Daca ar fi sa '' moara'' big grin

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Pai tu ai zis ''Dacă ar fi să mor, vreau ca ultimele mele cuvinte să fie:
"Am lăsat 10000 de euro în..." nu mai bine ti-ar zice altcineva asta : ti-am lasat 100000 de euro in ciorapul de sub...

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Păi dacă mor cu ce mă mai ajuta pe mine ăia 10000 de euro?

| EvangelineDS a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

*manelar mode on*
ca sa mori intr-un cavou de valoare

| Bya132 a răspuns:

' Ups...
Da, ştim avem o problemă şi lucrăm să o remediem. Am putea veni cu tot felul de scuze, însă explicaţia e simplă: suntem în momentul în care traficul depăşeşte capacităţile hardware.
Lucrăm la această problemă.
Ne cerem scuze pentru toate inconvenientele.'

Uite, dragă, ce-mi zice mie TPU. ce pot spune mai mult?

Dantura mea? Este genială. Am râme şi dinţii sunt galbeni. Ce altă dantură poate fi mai perfectă decât a mea?

| AnneBre a răspuns:

Trebe să-mi scot o măsea. A ta cum e?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

#portocale,banane,pasta de dinti, gogosi#