| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Bunahappy.Voi credeti in superstitii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Daca primesti cadou un cutit de la iubitul/ sotul tau, inseamna ca dragostea voastra se va termina in curand. "
No, daca prin primit se refera la infigerea cutitului prin toate straturile pielii ca sa-si afle precizia de a nimeri un organ... e destul de plauzibil, dar daca il primesc ca pe un dar se inseala in ultimul hal. Dragostea tocmai atunci incepe. love struck Stai, stai. sau poate se refera ca ala ii da un cutit ca sa ii gateasca - atunci e clar, relatia se va termina curand. thinking

Nu, nu cred in superstitii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai facut sa rad. happy
Mai exista si oameni amuzanti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur mai exista dar eu nu ma aflu printre ei laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești și modest(ă).

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru anonim_4396):

Iar tu? Da' nu poti sa pleci de aici?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru anonim_4396):

Ce e de ras? Pacat ca nu pot sa te blochez...sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Nu era vorba de tine, poți să îmi dai ignore daca te deranjez.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bineînțeles că nu. Mă amuză.

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| dfeel a răspuns:

Nu

| Adiadictie a răspuns:

Din pacate nu cred dar stiu ca ar trebui sa cred