| tammyta a întrebat:

Intamplari haioase de la scoala( dar fara lapte gros). Cea mai buna FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

De când e şcoala haioasă?

19 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns (pentru CautNume):

Tot nu ti'ai gasit nume ma?

| CautNume a răspuns (pentru LittleSue):

Stiu ca o sa te dezamagesc, dar nu: (

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru CautNume):

Ti-am gasit unul! E: CiupercutzaAlien rolling on the floor

| Pufi1999 a răspuns:

Pai lapte gros!

| SAID a răspuns:

Mie mi sau rupt pantaloni din motive tehnice si avea 10 cm lungime ( ruptura ) si vreo 5 cm latime toti copii miau vazut poponetzu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Scuze ca-ti zic de lapte gros dar l-am jucat la scoala si un coleg se prefacea ca o **** pe o fata. Adica o cotaia. laughing
Am murit de ras. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadada laughing s-a schimbat profa de franceza in locul ei venind un prof tanar, m-am imbracat in haine de fata si m-am dat la el, sa vezi ce s-a dat si el la mine cu o palma laughing dupa ce s-a prins, de-atunci ma striga Florentinaaa rolling on the floor

| Clauvdgg a răspuns:

O fata s-a asezat pe o banca unde era un lapt. si s-a spart laptele si direct pe fata unei fete rolling on the floor
sau ieri un baiat s-a asezat pe un scaun si s-a rupt. apoi s-a dus in alta clasa si s-a aseat pe uns caun si l-a rupt si pe ala laughing

| MrsDraguttza a răspuns:

1) s-au blocat copii in clasa in afara de mini si de doi colegi. Si toti tipau, faceau : ajutorr, ma sufoc, nu pot sa respir! Si eu le ziceam. Sper aca veti temele facute, si o sticla cu apa. Dupa ce aproape am spart usa, am intrat si erau toate geamurile deschise laughing si copii erau pe pervaz. sa sara mah nu de alta laughing
2)la ora de biologie, profu nu a vn si noi am deschis frummy dulapurile si am scos broasca care era intr-un borcan, plutea si ea pe acolo, am scoa veverita impaiata. O tinem de coada si o aruncam prin clasa, si am scos si bufnita...
am facut poze cu scheletul, iui puneam bereta profului, apoi din greseala ( sau nu) am rupt un manechin si l-am pus cu fata intoarsalaughing
3) eram pe hol, chiar langa usa si voiam sa ii fac o arsa profuluii, am iesit putin, si i-am furat " covrigu' " din mana laughingnici acum nu stie cine a fost
4) eram pe plaja cu dirigu ( da, chiar asa, am fost in tabara cu dirigu ') si ne jucam cu o minge... Mi-o tot lua si m-am enervat si i-am pus o piedica, a picat lat, mai ca avea 2 metri... asa se vedea de sus laughing
Dansam macarena cu sotia dirigului... : copilul lui a vazut o pasare la geam si a crezut ca nu era usa ( era usa cu geam ) a alergat saracu ' si a dat cu capul de usalaughing
5)Doamna de mate : Este asa usoara matematica. pai daca eu vorbesc chineza atunci inseamna ca...
O colega : Noi nu stim chineza laughing
sau mereu ii dau replici dirigului, ii spun...
- Hai domn diriginte, nu imi spuneti titlul, ma tineti asa in suspans...
sau chiar inainte de teza
- domn diriginte, v-ati facut ceva la par? aratati mai fresh
( mentionez ca e chel ) laughing
- domn dirignte, aveti pagina de facebook?
-nu
- va fac eu una..." Lungu's page "
( da. il cheama. lungu marin )
la inspectie era saracu de el asa emotionat... era tot transiprat si se balbaia si noi ardeam ...noroc ca a vn un om de treaba
Fac o gramada de nebunii si sunt fata... Dirigu imi tot spune ac daca mai vreau sa comentez sa intru pe facebook
de ex odaat eram la geam la clasa si o vad pe aia de romana prin curtea scolii. Am inceput sa ii strig de la geam :
Doamnaaaaaa, mi-e foame!
Si profa face... hai ca iti aduc acum mancare laughing laughing
sau eram intr-o camera de hotel si am fugit de o colega care ramasese cu responsabilul cu grupul.
Eram patru copii si am fugit toti in camera mea si ne-am dus in abie.Din pacate am uitat sa inchidem usa si cand a vn aia ( colega care este enorma,, fffoarte balena - sau cum ii ziceam noi, godzila sau degustator regal ) a intrat in baie ...noi tineam toti 4 usa si aia cand a dat odaat cu usa de perete. am alunecat toti pe spate...laughing
Folosesc tot felul de expresiide eg nu vorbi necenzurat sau... ceee palaria mea!? : " domn diriginte, pe cuvantul meu de mincinoasa ca o sa stau cuminte ( nu pot sa zic ca o sa iau note bune pentru ca am numai 10 si imi permit sa vb asa cu profii )
sau... " domn diriginte, ne-ati amagit ca dam test. am invatat si pe degeaba.
sau cand a zis ca nu o sa mai afcem ora de istorie am tresarit eu odata... Vaai, ce pacat da' ce pacat laughing
toate astea nu aramuzante dar pe moment te fac sa razi
oricum eu sunt considerata deja cea mai happy funny girl in school!
P.S. Cea mai veseala amuzanta fata din scoala

P.S. 2> laughing

| Ryuuzuka a răspuns:

Pai ceea ce fac colegii mei, aiuriti oh go on. Acum sunt in clasa a VII-a.In clasa a 6a au rupt catedra laughing, doamne sa-i fi vazut. Profa a ramas : OMG...:O.Se bat si asa ajung la director care ii exmatriculeaza pentru cateva zile,dar ei neah,vreo problema oh go on? Toate bune laughing.Rup scaunele si se aseaza unu la ora,mai tarziu il vezi cu picioarele in sus laughing,fii linistita n-a patit nimic.Dar cea mai tare faza e cand se supara diriga e mai rea decat directoru,frate incepe si nu mai termina si tipa bre o aude pana-n strada (dar are de cehee hee )Iarna sarim pe geam (stam la parter ),aducem multa zapada in clasa si ne batem cu ea,dar uneori desteptii iti inchid geamul laughing si ramai afara laughing nici haina n-ai pe tine si iti ia ceva timp sa ajungi inapoi,dar ajungi om de zapada,aia din curtea scolii te freaca cu zapada pe fata de...laughing),facem greva, nu mai scriem, dar iesim cu puncte scazute la purtare (majoritateabatting eyelashes, nu te uita la mine!).A fost o faza cand nu i-am sters catedra profei de desen si asta ne-a scazut puncte la purtare la toata clasa, iar astazi tot la desen doar fiindca ne miscam (doar putin ), ne-a tinut in picioare toata pauza, ca sa spunem :Buna ziua cum se cuvine.Si sa-ti mai zic o faza tot cu un profesor.Eu trebuia sa merg la Iasi la olimp de romana, si faceam pregatire in scoala, iar profa de romana de vreo 57, 58 de ani era cu mine si inca o fata.Omul cu cheia credea ca numai e nimeni in scoala si ne-a inchis si dus a fost.Am sarit pe geam, avea ceva inaltime laughing, iar eu ma spargeam de ras ca ea colega mea nu putea sa sara geamul o impingea profa de la spate laughing. Doamna cand a sarit Spider Man se vedea laughing.Are si masina, conduce ea, iar ina rmata a avut o functie importanta+ ca tragea cu mitraliera, yeah. Profesorii mei "dragi"batting eyelashes.Ti i-ai dori si tu nu? laughing Hai nu fii timida, stiu ca da :p.

| gabitzuuu11 a răspuns:

1) Cand 2 colegi au aruncat cu mere in masina directorului! sau cand o colega de banca i-a pus piedica unui baiat de la mine din cls la ora de mate a cazut peste o fata sau cand s-a rupt banca cu un coleg (mai gras) sau cand tot cu colegu asta ma gras : a cazut peste mingea de fotbal si a spart-o! poate mai sunt dar nu imi amintesc!

| DarkAngell a răspuns:

La sport trebuia sa ne urcam pe capra sau pe nu stiu ce si un prost de la noi din clasa a cazut asa... cu fata... a amorit 2 min dupa care esti bine? dalaughing

| moustache a răspuns:

S-a fure niste copii cataloagele.Sau unul sa sara de la etajul 1 si altul sa-l filmezelaughing

| NotoriousG a răspuns:

1) era tot liniste (in ora de romana) ...peste 2 minute se aude ditamai basina...auzi scuza la ala.(cica nu a stiut ca vinelaughing) )
2) eram cu un coleg in banca si a dat o basina de aia puturoasa si profa m-a dat pe mine afaralaughing

| MMORPG a răspuns:

Cand un coleg s-a ascuns sub catedra si a venit profu' de mate la ora laughing si i-a dat un picior in gura din greseala laughing)))

| alex99_9407 a răspuns:

Cand eu cu colegii eram in spate si il filmam pe unu mai,, amortit,, ca cica face el roata si cand sa sara a alunecat si si-a rupt pantalonii rolling on the floor sau tot in acea zi tot cu colegii mei l-am luat la bataie pe,, amortit''cu urzici si l-am alergat prin cimitir si in acelasi timp il filmam, se bagase dupa o cruce si din 2 in 2 minute scotea capu.Sau cand am dat mingea intr-o groapa in cimitir si l-am bagat pe clopotel(amortitu)in groapa dupa ea, noi am luat mingea si pe ala l-am lasat acolo vreo.Si-a luat si apsentze in timp ce el urla pe acolo si noroc cu groparu care la gasit peste vreo 4 ore era parca 6-7 seara.Pe urma a doua zi a venit cu taicasu la scoala sa ne certe dar era tacso beat chior, si cand a vrut sa-mi dea un capac si a dat cu mana in usa, a inceput sa injure pe acolo, apoi ne-a alergat prin spatele scolii, nea alergat ce nea alergat si chiar cand era sa ma prinda a cazut si a dat cu botu in iarba si nu mai putea sa se ridice.Sau cand era tacsu lui clopotel afara dadea zapada strigau astia de la mine ''Tati s*gi'' si au strigat asa vreo 10 minute pana a venit tacso la scoala si ia luat pe astia la hartza si chiar cand sa plece incepuse sa planga era sa dea cu capu de usa.Sau cand a venit Sanepidu sau cum se scrie, nu conteaza, deci au venit astia de la sanepid si cica daca nu avem traistutza de aia cu sapun etc ne da amenda 3 milioane.pai cand am auzit toata scoala a luat-o la fuga si am coborat intr-o vale si neam urcat in copaci dar apoi a venit elevu de serviciu pe scoala si ne-a zis ca a venit la profesori nu la elevi rolling on the floor.Mai am multe dar cred ca o sa-ti fie sila sa citesti

| Ankita_Anki_1997 a răspuns:

Eram la ora de latina si profa (e batrana, a trecut de varsta de pensionare) scria la tabla. un coleg avea o manusa de plastic (chirurgicala). in timp ce profa era cu spatele la clasa, colegul umfla manusa si o sparge zgomotos, mai mai sa faca profa atac de cord! a tresarit, saraca, de zici ca o impuscase cineva rolling on the floor si acum rad laughing