| BiaBella a întrebat:

Intr-o zi cand mergem cu tata cu masina, un tigan era dezbracat (gol pusca) si mergea pe strada cred ca era biat si nebun. Nu pot sa-mi scot asta din minte! Ce sa fac sa il uit?

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Buna! Sper sa iti fie de folos raspunsul meu: incerca sa gasesti o cale sa uiti adica sa te gandesti la altceva frumos din viata ta... dar daca nu reusesti in timp vei uita, chiar incerca sa uiti acea zii, acea calatorie cu masina, acel incident! Si eu am fost in situatia asta si stiu ca nu e nmc placut(nu chiar gol l-am vazut) dar era in chiloti si a trecut exact pe langa mine si stiu cum e! Incerca sa te relaxezi sa te gandesti la ceva furmos si. o sa vezi ca in timp vei uita eu deja nu ma mai gansesc bine inteles ca nu am uitat de tot de tot (asta s-a intamplata acum 0 luna) dar am uitat! Sper ca ti-am fost de ajutor! Te pup dulce, draguta!

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Chestia e ca o duci bine...cand o sa te izbesti de cateva greutati, sa vezi cum uiti de acel "domn"

| sTeFaN. a răspuns:

Cu timpul ti-l vei scoate din minte. Mi s-a intamplat si mie sa nu imi pot scoate din minte un anumit lucru dar cu timpul l-am uitat. Timpul le rezolva pe toate.

| Instinkt a răspuns:

Era "dotat" ca poate de aia nul mai uiti

| sw33t13ang3l a răspuns:

GOL?laughing
Cu siguranta era beat! Nu te mai gandi! Si eu am anumite imagini in cap(destul de BLEAH) si mi le scot din cap ascultand muzica sau uitandu-ma la filmul meu preferat!big grin
Te pup!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand gandeste-te ce te-a impresionat? l-ai vazut gol, ai mai vazut un barbat gol? (raspunsul nu este menit sa te jigneasca), nebun in ce sens? a mai facut si altceva in afara de faptul ca s-a dezbracat? Cred ca ai prea mult timp liber la dispozitie si atunci ai timp sa te gandesti, ocupa-ti permanent timpul si ai sa vezi ca nu mai ai timp sa te gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și nu i-ai făcut poză? Vaaai... eu îl filmam și îl puneam pe youtube...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te marcheaza anormalitatea sau te excita altfel nu pot sa-mi dau seama de ce nu-l poti uita.Singurul remediu este sa descoperi tu insati clar ce si cum si de ce printr-o privire extrem de atenta inauntrul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te-a marcat profund, ''potenta''lui. laughing