| eXecutor a întrebat:

am o intrebare in legatura cu 4 filme, le-am vazut acum ceva timp si nu le mai tin minte numele
Primul:Este vorba de o fata virgina, care se indragosteste de un golan, care are o gasca mare, si care dupa ce se cearta cu fata,se duc sa-i omoare in casa
Al Doilea:Este cu o fata blonda, un baiat se indragosteste de ea. iar ea la inceput face misto de el, gen il lasa dezbracat pe strada, fata are masina
Al Treilea:Este cu un tata care are un fiu vitreg si vrea sa se imprieteneasca cu el, ce mai tin minte din film este atunci cand tatal da artificii pe camp, iar apoi le stinge cu geaca=]]
Sper sa va ajute detaliile, super filme
Funditsaaaa! :X

2 răspunsuri:
| djtomy a răspuns:

Unu dintre ele este destul de sigur.
3 metrii deasupra cerului.Prima sau a doua sau pate ambele sunt din aceleas film

| eXecutor explică (pentru djtomy):

Din pacate nu este.