| Crisstina a întrebat:

Intrebare pentru oamenii stresati. De ce sunteti stresati?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De obicei nu sunt stresata dar uneori scoala ma oboseste mult si alteori ma enervez ca nu gasesc cu ce sa ajung la scoala(microbuz, masina de ocazie, etc)

| cretzufinish a răspuns:

De stres oh go on

| CreepyCrow a răspuns:

Sunt stresata fiindca nu mai stiu ce intrebari sa pun pe TPUsad

| Fifylici a răspuns:

Din cauza stressului, nu e logic?
Ai raspunsul chiar in intrebarea ta.

Abh
| Abh a răspuns:

Ma stresez pentru familia mea, din cauza serviciului, din cauza grijei zilei de maine.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut laughing! E buna asta laughing... pai un exemplu ar fi. vrei sa faci multe dar nu poti ca nu ai cu ce si te chinui. si altii te freaca la cap, te bate la cap sa faci acel lucru dar nu ai cu ce straight face. Stresul apare de la multe neajunsuri sau putine neajunsuri.

| CDelia a răspuns:

Ma stresez pentru ca sunt stresata.