| RAY a întrebat:

Jocul balena albastra este dovada ca rusia ne impinge tineri sa se sinucida?
desi acest joc este o amenitare nationala, desi sa ne pregatim de razboi cu rusia nu?
am citit comentariul unui mic geniu de pe Youtube

Rusii au creat acest joc pentru a ucide Romani like la com daca am dreptate
https://www.youtube.com/watch?v=CfXJhW5Bwsc

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Rusnaci idioti!

| minrest a răspuns:

Jocul asta se joaca doar in cadrul unei culturi din Rusia care idealizeaza sinuciderea. Jucatorii stiu de la inceput ca la sfarsitul jocului vor muri. Amenintarile au rolul de a le invinge ezitarile.

| J0B0MAT a răspuns:

E mai ok balena roz a românilor.

| justanotheruser99 a răspuns:

Rusii ne impinge pe toti, nu doar tinerii.
Huooo Rusia!

| Lina1993 a răspuns:

Te rog frumos nu mai crede toate balivernele pe care le citesti si pe care le scot toti "desteptii". Ce Dumnezeu legatura sa aiba un joc prostesc inventat de niste psihopati, cu politica tarii? Gasesti aici informatii despre toata "mania" asta
https://playtech.ro/......are-jocul/

| RAY explică (pentru Lina1993):

E o gluma, de asta am pus la trivia intrebarea

| Lina1993 a răspuns (pentru RAY):

Ah, ok. Vezi ca mai intra pustii si incep si ei sa devina paranoici laughing)

| RAY explică (pentru Lina1993):

Prosti sunt multi pe lumea asta, am ajuns la concluzia ca daca nu minti nu devi bogat, poate ma insel, scrii o carte si devi bogat sau minti, da cred ca omenia e mai valoroasa ca bogatia nu?