| Claudiamariamarcu14 a întrebat:

Buna TPU, jocul balena albastra este un joc care se descarcă de pe magazin play?
P.S:Nu o sa mi-l descarc niciodată, am auzit ca au murit mulți tineri din cauza acestui joc!

9 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Prosti! Am jucată jocul ăla nu este așa cum spune ei nu moare nimeni

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru UnDiavol):

Esti paralel total! Cauta pe Youtube

| UnDiavol a răspuns (pentru DARKSMOKE01):

Ai dreptate noapte bună

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Nu, nu este un joc pe magazin play! Ca sa fie jocul pe magazin play obligatoriu este trecut prin teste si sa vada in ce consta jocul! Magazin play nu ar aproba sa bage un anumit joc asa de periculos care ajungi la sinucidere!

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru DARKSMOKE01):

Parca era pe un fel de Facebook rusesc, si era un grup pe site ala rusesc?

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru DARKSMOKE01):

Si daca am cautat balena albastra si nu mi-a dat jocul sunt safe?

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru DARKSMOKE01):

Dar totusi s-a sters jocul balena albastra?

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru DARKSMOKE01):

Si ce căutai eu imi dădea numai informații despre joc, deci asta înseamnă că site-ul ala cu jocul s-a sters de tot de pe internet si grupul ala rusesc?