| anonim_4396 a întrebat:

De ce preotul striga asa tare in biserica?

Răspuns Câştigător
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pentru ca e semi`surd!

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ca sa auda si madapple.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ca sa auda toti surzi.

| chelstone a răspuns:

Acolo e multe babe care are ceara in urechi.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ca sa acopere babele care dorm si sforaie!

| GodBlessYou a răspuns:

@Hikari

Eu nu am intelessad. Poti sa-mi explici si mie un pic mai clar?

| papusikatha a răspuns:

Preotul nu striga ci canta.

| LondoneseCat a răspuns:

Ca sa il auda Dumnezeu.laughing glumesc, ca sa il auda toata lumea din biserica respectiva, inclusiv babele cu vata in urechi big grin funda?

| hummer24 a răspuns:

Ca sa auda si babele din spate

| Dash a răspuns:

Ca sa auda lumea straight face

| Hikari a răspuns:

Pentru a auzi toata lumea aflata in incapere. happy
Sper ca ai inteles!

| infires a răspuns:

Ca asa se face la biserica.App, la noi la biserica, popa striga la microfon laughing

| Nyghtshadow a răspuns:

Ca babele sunt surde si n-aud slujba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maddapple? de ce nu da-i pace rubricii asteia? esti atee, sau necredincioasa, sau ce esti tu. daca intri aci si vrei sa afli un raspuns cu placere.dar daca intri sa starnesti scandaluri religioase nu cred ca e cazul.sau din rautate.rautatea este apanajul oamenilor prosti.iar tu nu pari. vrei sa ma comvingi de contrariu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fumaretul
Sunt baiat, doamne iarta-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acela care striga,nu poate fi considerat un adevarat preot, nici nu ma mira, cunosc unele cazuri mai urite.Multi preoti sint doar cu numele, nu mai au frica de Dumnezeu.Savirsesc fapte greu de imaginat; dar sint sigur ca vor plati pentru ce fac.Numai bine.

| Dema a răspuns:

Cand am inceput sa te iubesc mai mult, atunci tu m ai abandonat fara motiv, fara sa stiu
de ce, fara sa iti pese macar ca te-am iubit. acum incerc sa uit clipele cand ma gandeam
la tine, cand te priveam in ochi, si cand ne sarutam dar pentru tine a fost doar o joaca.
te am iertat de atea ori sh acum ca nici macar nu stiu d ece m ai parasit mai vreau sa - ti
spun decat un singur lucru. ca te am iubit si te voi iubi mereu. chiar daca pe tine nu te
doare ca nu mai suntem impreuna

am crezut ca o vei lasa pe ea pentru mine, am sperat in dragoste si ca totul va fi bine,
am sperat la o dragoste frumoasa nestiind ca tie nici macar nu iti pasa...

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.
Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta,
Iar daca cei care te iubesc te vor trada
Zambeste-le sa simta indiferenta ta

iubeam si eu candva 2 ochi kprui
dar ce pacat ca ochi lui minteau
iar eu intotdeauna ii credeam...

oare dc eu inca te iubesc? cand stiu ca u esti cu alta si stiu ca nu-ti mai pasa de mine...
eu inca te iubesc si nu te pot uita...

cand mai lasat pentru ea am simtit ca mor... simteam ca nimic nu mai are sens in viata mea...
dar acum... cand tuh vrei sa te intorci la mine iti aduc aminte cu zambetul pe buze :
pentru ea m-ai lasat acum du-te la ea.

Asa se intampla mereu, Si nu mai inteleg deloc De ce sufera cel ce iubeste.
Si cel iubit isi bate joc.

as fi vrut sa nu fi cunoscut iubirea,sa nu fi stiut ce inseamna despartirea,dar cand
fata se mareste ea pe toate le intanleste.

m-am saturat de minciunile tale, de cuvinte fara sens, pentru ca azi imi spui ca ma iubesti si
maine cu alta te intanlesti.

cat timp u iti bateai joc de mine eu plangeam iar in timpul ce tu radeai eu lacrimile mi le
stergeam.

| Cristina300798 a răspuns:

Ca sa il auda toate babele...

| Trolololololol a răspuns:

Sa auda toti. o.o

| MrDamonSalvatore a răspuns:

Ca e nebun