| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

La D/S mi-au raportat intrebareacrying asa ca poate ma ajutati voi.Ma numesc Georgica. Mi-au aparut niste bube carnoase si urat mirositoare in vecinatatea gaurii curului.Nu stiu cum sa scap de ele in cel mai scurt timp.Amicul meu, Radu, refuza sa mai faca sex cu mine pentru ca put si il incomodeaza.Am dat cu o alifie prescrisa de doctor da nu mi-au trecut si ma mananca ingrozitor si ma scarpin des in cur.Cum scap de ele?(doresc sa ma ajutati, nu sa radeti si sa raportati)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma,pe tine te doare in cur de noi? sau nici in cur nu te doare de noi? poate ai hemoroizi.sa mergi sa-ti faci necesitatile fiziologice la iarba verde.ca ei, ies la pascut.si dupa ce ies, te imbraci repede si fugi.ii lasi acolo ca nu supravietuiesc mult.

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce bine ca oamenii nu se saluta mirosandu-si..., cum fac cainii.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca ti-a prescris doctorul alifia,si s-a uitat el sa vada ce ai, ce ne mai intrebi pe noi? Iar daca tot nu ti-a trecut, mai du-te o data. Eu tot cred ca e de la creanga pe care ti-ai introdus-o acum o saptamana. laughing

| PiluLă a răspuns:

Cine te.a mirosit?

| AliceInMordor a răspuns:

Cu alte cuvinte...te doare in c*r?

| AnaBlackVampire a răspuns:

Incearca sa mergi la un alt medic poate el iti va prescrie altceva.

O zi buna!

| SociallyDepressed a răspuns:

Si asa mi s-a dus si pofta de mancare straight face

| Ofiintă a răspuns:

Cum sa puta?
Poate nu te-ai spalat de mult pe cur
Saracu doctorlaughing

Întrebări recente