| ChildrenOfBodom a întrebat:

Bube mici dar multe pe toata mana de la primavaracrying ce sa fac?crying( mentionez ca ma mananca si daca ma scarpin apar mai multe

6 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa zic...N-am mai auzit
Dar cred ca se vindeca daca dai cu Flocinolon.
Si incearca sa te abti din scarpinat.
Pa, pa.

| Șosețică a răspuns:

Du-te la un dermatologwinking!
E cel mai bine asa... El v'a sti sa te ajute!

| ChildrenOfBodom explică:

Imi apar in fiecare primavara iar restul anotimpurilor n-am nimichappy

| andrei88u a răspuns:

Nu incerca sa tratezi bubitele mici, trateaza cauza de la care au aparut, deci ia Claritine care este foarte bun pentru alergii, este bine tolerat de organism. Gasesti sub forma de sirop sau de comprimate. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spala-te, si mananca sanatos! Nu mai da vina pe anotimp.

| gusty_6284 a răspuns:

Mergi la farmacie si i ceri o crema...si o sa iti dee ea (doamna/domnu de la farmacie) sau mergi la doctorhappy